Gasthof SKIRAST

Kirchberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kitzbühel - Kirchberg

100 m od vlekov
Wellness
Pre rodiny
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný, rodinne vedený gasthof zariadený v tirolskom štýle s novou wellness zónou, pri priaznivých podmienkach možnosť zlyžovať k budove.

Poloha

Gasthof Skirast sa nachádza na pokojnom mieste uprostred hôr, asi 3,5km od centra Kirchberg s obchodmi a reštauráciami. Pozostáva z dvoch budov. Hotel stojí v nadmorskej výške cca 900m a nachádza sa priamo pri vstupe do prírodnej rezervácie Spertental.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky lanovky Pengelstein I len 100m, prepojenie s celým strediskom Kitzbühel - Kirchberg. Pri dobrých snehových podmienkach návrat k hotelu na lyžiach. Skibus stojí priamo pred hotelom (10m). Viac o stredisku na lyžovanie Kitzbühel - Kirchberg. Len 1,5km od hotela je lanovka Ki-West lyžiarskeho strediska Wilder Kaiser Brixental. Existuje aj typ skipasu SuperSkiCard, s ktorým je možné lyžovať v oboch strediskách.

Izby, apartmány

Izby buď v tradičnom tirolskom alebo v modernejšom renovovanom štýle. Izby sú jedno, dvojlôžkové alebo rodinné pre 4-5 osôb. Majú drevený nábytok, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV s plochou obrazovkou, väčšina balkón a trezor.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, 3-chodové večere s bufetom šalátov. Zelenina a bylinky z vlastnej záhrady, domáce cestoviny.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Gasthof Skirast, Kirchberg má recepciu s posedením a TV, Stube, reštauráciu, slnečnú terasu, úschovňu lyží a lyžiarok, výťah v oboch budovách, vo vedľajšej budove sa nachádza denná miestnosť s TV, parkovisko. Oddelená fajčkarska a nefajčiarska časť. Wifi v spoločných priestoroch. K dispozícii aj menšia seminárna miestnosť - firemná lyžovačka, na požiadanie.

Šport, relax, wellness

Nová wellness zóna zdarma - bio sauna, fínska sauna, parný kúpeľ, infračervená kabína, relaxačná zóna.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny. Železničná stanica Kirchberg 4km, letisko Innsbruck 90km.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie sauny, bazénu a parného kúpeľa
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kitzbühel - Kirchberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost