Rezidencia MARMOLADA

Rocca Pietore / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba - Marmolada

3,5km od lanovky
Nízka cena

Ubytovanie

Naše hodnotenie

* / Ekonomické jednoduché apartmánové ubytovanie v rezidencii Marmolada na dojazd skibusom k lanovke na ľadovec Marmolada, prepojenie s Arabba a Sella Ronda.

Poloha

Menšia rezidencia Marmolada má výbornú polohu na pokojnom a slnečnom mieste na úpätí ľadovca Marmolada v stredisku Bosco Verde. Výborná poloha rezidencie – možnosť lyžovania na ľadovci Marmolada, v Arabba / Sella Ronda a tiež blízko k lyžiarskym svahom Civetta. Všetky lyžiarske areály v okolí sú zahrnuté do skipass Dolomiti Superski. Nadmorská výška rezortu 1.200m.

Lyžovanie, skibus, skipas

3,5km od lanovky v Malga Ciapela na ľadovec Marmolada (prepojenie s Arabbou/Sella Ronda), 6km od lyžiarskeho strediska Civetta. Skibus zdarma stojí asi 70m od rezidencie.
Viac o lyžiarských strediskách: lyžovanie Marmolada / lyžovanie Arabba a v dojazdovej vzdialenosti aj lyžovanie Civetta.

Izby, apartmány

Jednoducho a funkčne zariadené apartmány majú kuchynský kútik, kúpeľňu so sprchou a WC, parkovisko.
  • BILO 4 – pre max. 4 osoby pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, spálne s poschodovou posteľou a obývacej časti s kuchynským kútikom.
  • TRILO 6 – pre max. 6 osôb pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a obývacej miestnosti s kuchynským kútikom a rozkladacím lôžkom, 2 kúpeľne so sprchou a WC.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Marmolada, Rocca Pietore má parkovacie miesta pri budove.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred za poplatok (platba na mieste).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu
  • spotrebu energií a kúrenie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • vratná kaucia € 150,00 /apartmán (platba na mieste)
  • záverečné upratovanie € 40,00 /apartmán (okrem kuchynského kútika, ten musí byť odovzdaný uprataný, platba na mieste)
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba - Marmolada

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost