Hotel ROY ***

Malga Ciapela / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Marmolada

Náš tip
Pri svahu
Wifi
Wellness

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel s dobrými referenciami a rovno pri lyžiarskom svahu pod ľadovcom Marmolada, s prepojením na okruh Sella Ronda.

Poloha

Hotel Roy sa nachádza v roztrúsenej časti Malga Ciapela, ktorá patrí ku dedinke Rocca Pietore v talianskom regióne Veneto. Stojí pri lyžiarskom svahu, v okolí je pár ďalších ubytovacích zariadení, no centrum dedinky s viacerými obchodmi či reštauráciami je na dojazd autom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri lyžiarskom svahu vedúcom z ľadovca Marmolada k lanovke na Marmoladu. Zároveň tu začína vlek, ktorým je možné napojiť sa na lanovky a svahy vedúce do prepojeného strediska Arabba a následne ďalších tratí svetoznámeho lyžiarskeho okruhu Sella Ronda. V stredisku platí buď miestny skipas Arabba - Marmolada alebo celoplošný skipas Dolomiti Superski (potrebný, ak chcete lyžovať aj celý okruh Sella Ronda). Viac o lyžiarských strediskách: lyžovanie Marmolada / lyžovanie Arabba a v dojazdovej vzdialenosti aj lyžovanie Civetta.

Izby, apartmány

Účelne tradične zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, trezor, telefón a niektoré balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - nápoj na privítanie (spravidla v nedeľu), raňajky formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z menu. Vianočná a silvestrovská večera sú v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Roy, Malga Ciapela má rececpciu, spoločenskú miestnosť - tavernu, lobby, reštauráciu, bar, parkovisko. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna pre klientov zdarma, vstup od 14 rokov - turecký kúpeľ, vírivka, aromatická sprcha, fínska sauna, studená hmla, relaxačná zóna.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov na požiadanie za poplatok. Herňa pre deti.
Akcia 2+2=3 - 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov platia 3 plné ceny.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny aj doprava autobusom, na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness zóny (od 14r.)
  • wifi pripojenie na internet
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 13r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • detská postieľka pre deti do 2r. cca € 15 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
  • príplatok za jednolôžkovú izbu (platba v CK)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Fixné termíny sú 26.12.-02.01.2017 a 02.01.-07.01.2017, prípadné altrnatívy je potrebné overiť. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Roy, Malga Ciapela

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost