Safari Tanzánia & oddych na pláži Zanzibar

Safari v Tanzánii a oddych na pláži exotického Zanzibaru je atraktívna kombinácia dobrodružstva, poznávania a odpočinku na pláži. Dobrodružné safari - pozorovanie divokých zvierat v prirodzenom prostredí, cestovanie v džípoch, piknik v kráteri Ngorongoro, návšteva masajskej dediny, ubytovanie v stanoch uprostred divokej prírody je nezabudnuteľným zážitkom. Oddych na exotickom Zanzibare v luxuných hotelových rezortoch s top servisom, kúpanie v Indickom oceáne, prechádzky a rozhovory na krásnych plážach s jemným bielym pieskom osviežia po vzrušujúcich dňoch strávených na safari. Pobyt na samotnom Zanzibare (oficiálne Unguj) si spestríte výletom po koreninových farmách, návštevou Prison Island s obrími korytnačkami a Stone Town, zapísaného do svetového dedičstva Unesco. Program je vhodný pre obchodných partnerov, ocenenie najlepších pracovníkov či top manažmentu. Dĺžku, program aj typy a kategóriu ubytovania upravíme podľa Vašich požiadaviek.

Program

8 dní/ 7 nocí - Serengeti, Ngorongoro a Zanzibar. Prílet do Tanzánie na letisko Kilimanjaro v Arusha, safari Serengeti, Ngorongoro, prelet z Arusha na Zanzibar, pobyt na Zanzibare, odlet. Variácie pripravíme na požiadanie.


1. deň - odlet z Viedne resp. Budapešte do Tanzánie na letisko Kilimanjaro v Arusha, transfer do hotela v Arusha.

2. deň - po raňajkách odchod do národného parku Serengeti s najväčšími stádami divokých zvierat na svete cez chránenú oblasť Ngorongoro. Zastávka v masajskej dedine a spoznanie africkej Masajskej kultúry. Piknik na sklanom výbežku v Serengeti a pokračovanie v pozorovaní divokých zvierat. Príchod do kempu, ubytovanie, večera.

3. deň - po raňajkách celodenná jazda - safari v Serengeti, pozorovanie migrácie obrovských stád ( podľa ročného obdobia) až do súmraku. Obed formou pikniku. Návrat do kempu, večera.

4. deň - po raňajkách odchod do krátera Ngorongoro, prísne stráženej rezervácie zaradenej do svetového dedičstva Unesco. V tejto "noemovej arche" môžete vidieť veľkú päťku - slon, nosorožec, lev, leopard a byvol, ale aj hrochy, zebry antilopy, šakaly, hyeny, biele pelikány, plameniaky a mnoho ďalších živočíchov. Obed formou pikniku. Cestou do Arusha zastávka v Masajskej dedine. Príchod do Arusha, ubytovanie v hoteli, večera.

5. deň - po raňajkách odchod z hotela na letisko Kilimajaro, odlet na Zanzibar. Transfer do hotela, ubytovanie, večera.

6. deň – voľný program, oddych.

7. deň – po raňajkách odchod na celodenný výlet. Návšteva koreninovej farmy - tu spoznáte škoricu, muškátový oriešok, kardamón, kurkumu, čierne korenie a vanilku v ich pôvodnej prírodnej forme. Spoznáte nielen korenie ale aj exotické ovocie, liečivé a exotické rastliny, voňavé stromy, kávovníky a kokosovníky. Vyberiete sa na Prison Island - ostrov väzňov, kde boli v minulosti väznení neposlušní otroci. Dnes je ostrov domovom obrích korytnačiek, šnorchlovanie, prechádzky. Návšteva Stone Town, ktorý patrí medzi svetové dedičstva Unesco kde sa miesi arabská, africká, indická a európska kultúra a môžete tu obdivovať vedľa seba chrámy, mešity a kostoly. Návrat do hotela, večera.

8. deň – check-out, transfer na letisko, návrat domov.

Služby zahrnuté v balíčku:
• letecká doprava na pravidelných linkách podľa dostupnosti
• transfery
• ubytovanie v kempoch a hoteloch kategórie 4* / 5*
• doprava na safari v prispôsobených autách 4x 4 Land Cuiser
• vstupy a poplatky do národných parkov
• všetky miestne poplatky a dane
• plná penzia a pitná voda počas safari
• polpenzia počas pobytu na Zanzibare
• jednosmerný let z Arusha na Zanzibar
• návšteva Masajskej dediny
• vstup do Stone Town a Prison Island
• privátna loď na Prison Island
• miestnych sprievodcov

Služby na doobjednanie:
• technický sprievodca počas pobytu

Cena nezahŕňa:
• turistické víza
• sprepitné

Variácie podobných programov:
safari

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost