Rogla

Lyžovanie Slovinsko | Pohorje | Rogla

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Lyžovanie Rogla

Lyžovanie Rogla (1.050 - 1.517 m n.m.) ponúka 12 km zjazdoviek prevažne červených. Príjemné zjazdovky zabezpečené technickým snehom poskytnú veľa zimnej zábavy pre rekreačných i adrenalínu pre športovo nadaných lyžiarov a snowboardistov. Deťom sú určené lyžiarske svahy pre začiatočníkov. Umelé osvetlenie umožňuje večerné lyžovanie. Freestyle nadšencov potrápi snowpark s U-rampou a skokmi. Moderný bežecký lyžiarsky areál v Planja poteší rekreačných aj športových bežcov na lyžiach. V stredisku Rogla sa môžete vydať na túry so snežnicami, pre malých nelyžiarov možnosť zábavy na snehu v detskom parku. Sneh sa udrží viac než sto dní v zimných meiacoch.

hodnotenie 2.7 rating
2.7/5

Lyžiarske stredisko Rogla

Lyžiarske stredisko Rogla (1.050 - 1.517 m n.m.) patrí k najlepším lyžiarskym miestam v Slovinsku. Nachádza sa v oblasti Zreško Pohorje, neďaleko Mariboru (45 km), na severe Slovinska. K dispozícii je 12 km zjazdoviek, z toho 2 km modrých, 8,5 km červených, 1,5 km čiernych. Je zrejmý športový charakter strediska, preto býva organizátorom FIS podujatí snoubordistov. Prepravu lyžiarov zabezpečujú dve sedačkové lanovky a 11 vlekov. Na svahy vyvezú vyše 13.000 osôb za hodinu. Lyžiarska sezóna od decembra do apríla s dennou prevádzkou 8:30 - 16 hod. Možnosť večerného lyžovania pri umelom osvetlení. K spestreniu pobytu v stredisku Rogla prispejú ďalšie zimné aktivity, areál pre bežecké lyžovanie, turistika, vychádzky na snežniciach, sánkovanie, priaznivcov freestyle poteší Snowpark (skoky, U-rampa, zábradlia).

Fotogaléria

Skimapa

Technické parametre strediska

Nadmorská výška -› 1.050 - 1.517 m n.m.
Zjazdovky 12 km -› ľahké 2 km, stredne ťažké 8,5 km, ťažké 1,5 km
Lanovky a vleky 13 -› vleky: 11, sedačky: 2, kabínky: -
Prepravná kapacita -› 13.300 os./hod.
Sezóna -› december - april
Technický sneh -› 100% zjazdoviek
Ceny -› Skipas Rogla
Top hodnotenie -› lyžovanie (3*), rodina (3*)
Vzdialenosť -› Bratislava 380 km, Maribor 45 km
Destinácia -› Lyžovanie Slovinsko / Pohorje / Rogla

Zimná dovolenka, prázdniny

Rogla - zimná dovolenka pre rodiny, lyžiarske stredisko je ideálne pre rekreačných lyžiarov, výborné bežkárske podmienky, vychádzky po turistických chodníkoch, so snežnicami, jazda na lyžiach za koňmi. Jednoduché príjemné ubytovanie pre kolektívy a skupiny s možnosťami vlastného stravovania, alebo vyšší hotelový štandard s wellness. Pre romantické páry nenáročné lyžovanie a láska na lyžiach, vyhradený priestor pre najmenších, kde zvládnu bezpečne prvé krôčky na lyžiach s inštruktorom, alebo prvé oblúky s otcom. Ideálne terény, na ktorých lyžovanie deti baví. Zdatnejšie deti si prídu na svoje v prostredí snowparku, kde môžu skúšať skoky, rovnováhu, rýchlosť, obratnosť a kreativitu na lyžiach. Vrchovina Pohorje je okrajovým horstvom Alpského masívu, vrchy dosahujú výšky okolo 1.500 m n.m. Prírodný sneh sa tu vyskytuje v hojnom množstve, lyžiarska sezóna trvá viac než tri mesiace v zimnom období, dostatok snehu býva ešte aj na jarné prázdniny. Tradícia lyžovania má v tomto regióne hlboké korene, vrcholoví športovci súťažiaci o svetové trofeje mužov i žien sa tu z roka na rok stretávajú v bežeckých i snoubordových podujatiach, lákajúcich davy divákov. Príjemný pobyt na horách pre zdravie celej rodiny.

zimná dovolenka

Lyžovanie Slovinsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost