Hotel AMFORA ****

Hvar - ostrov Hvar / Dalmácia Split / Chorvátsko

50m od pláže
Dieťa do 12r. zdarma
Bazény
Wi-Fi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Renovovaný hotel pár metrov od pláže s krásnymi bazénmi, plážou, klubom pre deti a pešou vzdialenosťou do centra Hvar.

Poloha

Nedávno rekonštruovaný hotel Amfora sa nachádza neďaleko centra mesta Hvar (10min prechádzka, popri mori asi 1,5km) na rovnomennom ostrove Hvar, v pokojnej zátoke, obklopený píniovým porastom. Obchody a reštaurácie v blízkosti. Ostrov Hvar geograficky patrí do regiónu Dalmácia - Split - do Splitu je možné pricestovať aj letecky.

Pláž, more

Najbližšia štrkovo kamienková pláž len asi 50m od hotela. Na jednej strane zátoky je exkuzívny plážový klub Bonj "les bains", je tu plážový bar aj terasy na slnenie.

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v izbách a suitách rôznych kategórií. Všetky izby majú klimatizáciu, dizajnovú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, SAT / káblovú / Pay TV s plochou obrazovkou, telefón, mini bar, elektronický trezor, wi-fi aj LAN pripojenie na internet zdarma. K dispozícii sú bavlnené župany a papučky. Postele sú rozmerov queen, king v prípade manželskej postele, možné aj twin (oddelené) lôžka. Nealergénne vankúše. Izby majú výhľad na atrium, park alebo čiastočný či úplný výhľad na more.
  • Izby Standard – majú výhľad do atria, lôžka veľkosti king alebo oddelené twin.
  • Izby Superior – majú balkón s výhľadom na park alebo výhľadom na more.

Stravovanie

Bohaté raňajky podávané formou bufetu s miestnymi produktami. Stravovanie v niekoľkých reštauráciách komplexu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Amfora, Hvar má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, kaskádová reštaurácia, bar pri bazéne, lobby bar s panoramatickým výhľadom, balkánska Maestral Grill reštaurácia, bufetová reštaurácia Windows on Hvar, reštaurácia Bonj Steak & Seafood, výťahy, služby práčovne, zmenáreň. Wifi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.
Hotel má tiež priestory na firemné eventy, konferencie a semináre na ploche 3.800m2, detailnú ponuku pre firmu pripravíme na požiadanie.

Šport, relax, wellness

Kaskádové bazény s vodopádmi a stredomorskými záhradami, baldachýny s možnosťou masáže, plážový volejbal, telocvičňa na streche hotela s výhľadom na zátoku Amfora a 24-hodinovou prevádzkou.

Aktivity, zábava

V okolí hotela možnosti aktivít aj vodných športov: tenis, lyžovanie na vode, potápanie, šnorchlovanie, plavenie, rybárčenie, prenájom bicyklov, turistické a cyklistické chodníky, motorové člny, jachty, člnkovanie, kajaky, lezenie, safari na džípe, futbalové ihrisko.

Rodina, deti

Detský bazén so šmýkačkou. Detský klub pre deti cca 4-14 rokov - aktivity, súťaže, majstrovanie, maľovanie a divadelné vystúpenia.
Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma s raňajkami. Detská postieľka na požiadanie.

Extra

Zviera povolené na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transfery, na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • polpenziu - večere formou bufetu (na vyžiadanie, platba v CK)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Amfora, Hvar

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Dalmácia - Split

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost