Apartmány HELIOS

Stari Grad - ostrov Hvar / Stredná Dalmácia - Split / Chorvátsko

Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Apartmány pre rodiny s deťmi.

Poloha, dovolenka

Apartmány sú súčasťou hotelového komplexu (pavilóny) Helios a sú vzdialené len 100 m od hlavnej budovy. Od centra mesta Stari Grad sú vzdialené asi 800 m.
Viac o regióne na stránke: Stredná Dalmácia - Split.

Pláž, more

Kamienková pláž, miestami piesočnatá, miestami betónové plochy na slnenie vzdialené a 50 – 100 m od jednotlivých apartmánov.

Izby, apartmány

Apartmány sa nachádzajú v prízemných budovách. Všetky sú jednoducho a účelne zariadené majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kútik. Štúdio pre 2 – 3 osoby pozostáva z jedinej miestnosti s manželskou posteľou a prístelkou (rozkladacie lôžko alebo rozkladací dvojlôžkový gauč).

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doobjednať polpenziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Helios, Stari Grad majú: V hlavnej budove hotela Helios sa nachádza recepcia, reštaurácia, aperitív bar, terasa.

Šport, relax, wellness

Možnosť využívať pri hoteli Arkada tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, bowling, volejbalové a basketbalové ihrisko a detské ihrisko. V blízkosti možnosť prenájmu bicyklov, motorových člnov, organizované lodné výlety.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • Prenájom apartmánu
  • Spotrebu energií
  • Posteľnú bielizeň
  • Záverečné upratovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • Polpenzia dospelý
  • Detská postieľka
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› Ubytovanie Dalmácia - Split

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost