Hotel FALKENSTEINER CLUB FUNIMATION BORIK ****

Zadar / Dalmácia Zadar / Chorvátsko

All Inclusive Plus
50m od pláže
Bazén s tobogánom
Pre rodiny, miniklub, opatrovanie
Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Výborne vybavený rodinný hotel so službami All Inclusive Plus, 50 m od pláže s vonkajšími bazénmi pre deti aj dospelých, spa centrum, animácie pre deti a dospelých, športoviská.

Poloha

Hotel Falkensteiner Club Funimation Borik leží v severnej Dalmácií len 5km od mesta Zadar v peknom prostredí s píniami a len 100m od pláže. Hotel je priebežne renovovaný.
Viac o regióne na stránke Dalmácia - Zadar.

Pláž, more

Hotel sa nachádza len 50m od pláže - verejná pláž s pieskom, pozvoľným vstupom do mora aj časti s upravenými plochami na slnenie, kamienkami v okolí hotela. Slnečníky a ležadlá je možné prenajať na mieste za poplatok.

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v rôznych izbách, rodinných izbách a suitách, aj s oddeleným spaním pre rodičov a deti. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, župan a papučky, mini bar, SAT TV, trezor, telefón, rádio, wifi pripojenie na internet, klimatizáciu a väčšina balkón. Možnosť výberu izby orientovanej na more.

Stravovanie

All Inclusive Plus v cene (08.04.-31.10.) - bohaté raňajky formou bufetu v čase 7-10h - horúce a studené jedlá, ovocie, rôzne cereálie, müsli, jogurty a džúsy. V čase obeda ľahký obed formou bufetu v čase 12,30-14h - výber polievok, šalátov, cestovín, jedál z mäsa a rýb, čerstvé ovocie a dezerty. Večere v čase 18,30-21h formou obmieňajúcich sa tematických bufetov, príprava jedál naživo, barbecue večer, gala večera v piatky. K jedlám sú k dispozícii nealko nápoje, káva, čaj, voda a miestne alkoholické nápoje ako víno, pivo a miestne destiláty. V rámci All Inclusive Plus sú v cene aj vybrané medzinárodné alkoholické nápoje v čase 8-23/24 hod, nápoje z minibaru (denne čerstvé nealko), malé občerstvenie medzi hlavnými jedlami ako kebab, hot dog, zapekané sendviče, cestoviny a ďalšie v bare pri bazéne v čase 11,30-18,30 hod a tiež čerstvé miešané nápoje.
K dispozícii sú aj jedlá pre vegánov, bezlaktózové či bezlepkové potraviny, alergie komunikujte vopred.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Falkensteiner Funimation Club Borik, Zadar má reštauráciu, bary, konferenčné priestory, parkovisko vedľa hotela.
V blízkom okolí sa nachádza detský park s detským ihriskom, disko klub, lekáreň, autobusová zastávka a banka.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén pre dospelých aj pre deti, tobogán, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma.
Acquapura Thalasso & Spa Centar Borik - krytý bazén, fitness centrum, fínska sauna, turecká sauna, Kneipp, vonkajšia vírivka, relaxačná miestnosť - neobmezené využitie v cene all inclusive (otváracie hodiny na mieste).
V dostupnej vzdialenosti sa nachádza tenisový kurt, mini golf, vodné lyže, potápanie, požičovňa bicyklov, kanoe, člnkov, organizované lodné výlety.

Zábava, aktivity

Animačné programy pre dospelých aj deti počas sezóny - živá hudba, šport, večerná zábava.
Športoviská na futbal, plážový volejbal, bedminton, bocce, detská olympiáda, hľadanie pokladu, vodné hry, športové kurzy, strečing, vodná gymnastika, aerobic, tenis, stolný tenis, súťaže a turnaje, športový program ako pilates, step, latinské tance či zumba.
Večer hudba, karaoke, vystúpenia.

Rodina, deti

Pestrý obmieňajúci sa program animácií a aktivít vonku aj vnútri vo Falky Lande. Deti sú rozdelené podľa vekových skupín na Mini, Midi a Maxi klub. Animačný program so starostlivosťou o deti vo veku 3-12 rokov je k dispozícii 5-6 dní v týždni cca 22.05.-27.09.
Herňa je na ploche 180m2, sú tu hračky, dieľničky aj detské kino. Vonkajšie detské ihrisko pri bazéne.
Vybavenie pre bábätká na požiadanie.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s All Inclusive Plus
  • využívanie bazénu s tobogánom
  • využívanie wellness zóny Acquapura Spa aj s vnútrným bazénom
  • animačné a športové programy
  • Falky Land a opatrovanie detí s pestrým programom
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí v júli a auguste. Nástupný deň je ľubovoľný. V ostatných termínoch na vyžiadanie možnost pobytov od 2 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Falkensteiner Funimation Club Borik, Zadar

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Dalmácia - Zadar

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost