Hotel DONAT ***

Zadar / Dalmácia - Zadar / Chorvátsko

50m od mora
Bazén
Parkovisko
All inclusive
Klimatizácia

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel pri mori, s All inclusiv, bazénom, parkoviskom.

Poloha, dovolenka

Hotelový komplex Donat sa nachádza v píniovom lese v stredisku Borik, vzdialené asi 4km od mesta Zadar, kam sa dostanete prechádzkou po pobrežnej promenáde alebo v sezóne turistickým vláčikom.
Viac o regióne na stránke: Severná Dalmácia - Zadar.

Pláž, more

Kamienková pláž, miestami piesková, sa nachádza približne 50 m od hotela. Na pláži je možnosť požičania slnečníkov a ležadiel.

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky, v trojlôžkových izbách a rodinných izbách pre 4 osoby vo viacerých budovách hotela. V každej izbe je kúpeľňa s WC, telefón a SAT TV, rádio a klimatizácia. Väčšina izieb je s balkónom.

Stravovanie

All inclusive v reštaurácii hotela Donat II.- raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov vrátane miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov (víno, pivo). Od 10,00- 22,00 hod. Možnosť využívania All inclusive baru (miestne nápoje).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Donat, Zadar má Recepcia, bar, parkovisko. V blízkosti je banka, pošta, salón krásy, obchod so suvenírmi.

Šport, relax, wellness

Stredisko ponúka možnosť potápačských kurzov, mini golf, tenisové kurty, prenájom bicyklov, skútrov, motorových člnov a vodných atrakcií. Možnosť využitia Spa centra, Aquapura Thalasso centra a centra vodných športov v hoteli Falkensteiner Club Funimation za príplatok.

Zábava, aktivity

Animácie počas sezóny pre deti aj dospelých.

Rodina, deti

Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • Ubytovanie s all inclusive
  • klimatizáciu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Hotel je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› Ubytovanie Dalmácia - Zadar

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost