Holiday Resort ZATON ***/****

Zaton / Dalmácia Zadar / Chorvátsko

Náš tip
Pri pláži
Bazén
Parkovisko
Pre rodiny / Animácie
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***/**** / Obľúbené prázdninové stredisko pri pláži aj s pieskom a pozvoľným vstupom do mora, bazénmi, športoviskami a množstvom aktivít, ideálne na letnú dovolenku s rodinou.

Poloha

Prázdninové stredisko Zaton Holiday Resort sa nachádza v stredisku Nin – Zaton, neďaleko Zadaru. Rezort sa rozprestiera pozdĺž zálivu a je obklopený zeleňou. Jednotlivé apartmány a mobilné domy sú rozmiestnené v rezorte spolu so športoviskami, ihriskami, reštauráciami a obchodmi, pre lepšiu predstavu mapka.
Viac o regióne na stránke Dalmácia - Zadar.

Pláž, more

Piesočnato – kamienková, miestami vydláždená 1,5 km dlhá pláž sa nachádza priamo pri rezorte. Jednotlivé apartmány sú rôzne vzdialené.
Možnosť prenájmu plážového servisu.
K dispozícii kabínky, sprchy, bar, snack bar, vodné športy, plážový volejbal, tobogán.

Izby, apartmány

Apartmány sú umiestnené v domčekoch postavených v typickom Dalmátskom štýle, umiestnených uprostred udržiavaného parku. K dispozícii sú apartmány kategórie 3* a 4*.
4* apartmány majú klimatizáciu, pripojenie na internet a sú priestorovo väčšie.
Všetky apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kútik v obývacej miestnosti, balkón alebo terasu, SAT TV, telefón, trezor, sušič na vlasy a záhradný nábytok.
 • A2 – pre max 2 osoby, jediná miestnosť s kuchynským kútikom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom
 • A3 – pre max 3 osoby ako A2 + má navyše jednolôžkový gauč
 • A4 – pre max 4 osoby, dvojlôžková spálňa, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom
 • A5 – pre max 5 osôb, 2 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom
 • A5-6 – pre max 6 osôb, 2 dvojlôžkové spálne z toho jedna na poschodí, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. Apartmán má 2 kúpeľne so sprchou/ vaňou a WC.
Mobilné domy sa nachádzajú za kempom smerom od pláže. Všetky majú klimatizáciu, kuchynský kút s chladničkou, plynovým sporákom, mikrovlnku, kávovar, sat TV, záhradný nábytok a sušiak na bielizeň.
 • MH Premium – pre max 7 osôb má asi 34,4m2, spálňu s lôžkom 145x200cm, ďalšiu spálňu s 2 lôžkami 80x200cm, tretiu spálňu s 2 lôžkami 75x200cm, obývaciu jedáleň s lôžkom 70x190cm, kuchynský kút, 2x toaleta so sprchou, krytá terasa 3x8,6m. Najbližšie ku pláži spomedzi MH.
 • MH Comfort – pre max 6 osôb má asi 30m2, spálňu s lôžkom 135x190cm, ďalšiu spálňu s 2 lôžkami 80x190cm + poschodová posteľ na požiadanie, obývaciu jedáleň s lôžkom 130x190cm, kuchynský kút, 2x toaleta so sprchou, krytá terasa 4x2,5m.
 • MH Superior – pre max 7 osôb má asi 34,4m2, spálňu s manželským lôžkom, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami a poschodovou posteľou, obývaciu jedáleň s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, 2x toaleta so sprchou, krytá terasa 25,8m2.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doplatku za polpenziu - raňajky a večere formou bufetu, voda, víno, pivo a nealko k večeri sú v cene; deti do 5 rokov zdarma.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Zaton Holiday Resort, Zaton má recepciu, dalmátsku tavernu, samoobslužnú reštauráciu, a la carte reštauráciu, pizzeriu, kaviareň, bar, cukráreň, pri bazénoch a na pláži bary, snack bary, stánok so zmrzlinou, supermarket, obchod s čerstvým ovocím a zeleninou, obchod so suvenírmi, internetový kútik, zmenáreň, stanicu prvej pomoci, kaderníctvo, masáže, nestrážené parkovisko.

Šport, relax, wellness

Veľký bazén - s rozlohou 970m2, hĺbka 1,4m, sladká voda, vyhrievaný s vodnými tryskami. Detský bazén – s rozlohou 340m2, hĺbka 0,3m, sladká voda, vyhrievaný s vodnými tryskami.
Možnosť prenájmu ležadiel a slnečníkov pri bazéne.
12 tenisových kurtov z toho 4 s osvetlením, volejbalové ihrisko, 2 ihriská na plážový volejbal, 3 multifunkčné ihriský (asfaltové), 2 vonkajšie stoly na stolný tenis, 1 ihrisko na minigolf, fitnescentrum. V blízkosti za poplatok možnosť jazdy na koňoch, potápanie, windsurfing, vodné lyžovanie, parasailing, jazda na banáne, prenájom horských bicyklov

Zábava, aktivity

Živá hudba, koncerty, tanečné a tématické večery, karaoke, večerné show programy, hry pri bazéne a na pláži, diskobar Saturnus.
Animačné programy počas dňa aj večer pre deti aj dospelých počas hlavnej sezóny (júl – august) v chorvátštine, angličtine, nemčine a taliančine.

Rodina, deti

Detský bazén, detský klub, mini disko, rôzne hry a animačné programy.
Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Pes do max 6 kg povolený za poplatok, len v niektorých apartmánoch a v MH Comfort.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu / mobilného domu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • klimatizáciu v 4* apartmánoch a mobilných domoch
 • vstup do bazénov
 • účasť na animačných programoch
 • parkovanie
 • miestne taxy pri ubytovaní v apartmánoch
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • záverečné upratovanie € 40,00 / apartmán resp. mobilný dom / týždeň ALEBO odovzdať apartmán uprataný a poplatok nebude účtovaný (platba na mieste)
 • miestne taxy pri ubytovaní v mobilných domoch - € 1 /dospelý, € 0,50 /dieťa 12-18r. /deň plus registračný poplatok € 1 /osoba /pobyt (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • polpenzia formou bufetu, vrátane nápojov k večeri, € 24 /dospelý, € 12 /dieťa 5-12r. /deň, cena závisí aj od typu ubytovania (platba v CK)
 • detská postieľka € 6,00 / deň, resp. podľa sezóny (platba na mieste)
 • malý pes € 14,00 / deň (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-5 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 9,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Zaton Holiday Resort, Zaton

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Dalmácia Zadar

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost