CHATY GODERDZI

Goderdzi / Adžarsko / Gruzínsko

lyžiarske stredisko Goderdzi

Priamo na svahu
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Drevené chaty v alpskom štýle na svahu v blízkosti lyžiarskych vlekov.

Poloha

Chaty Goderdzi je 6 chát priamo na začiatku lyžiarskeho svahu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Kabínková lanovka je vzdialená 150m.
Viac o stredisku na lyžovanie Goderdzi.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Reštaurácia, lyžiareň, WiFi zadarmo, parkovisko, úschovňa batožiny, kozub. Každá izba má balkón s výhľadom na hory. Chaty Goderdzi, je 6 chát s dvoma štvorlôžkovými izbami priamo na začiatku lyžiarskeho vleku. Drevené chaty v alpskom štýle, na svahu v blízkosti lyžiarskych vlekov sú postavené v roku 2015.
Útulné dvoj a štvorlôžkové izby, spoločné zóny s krbom. celé chaty alebo izby v chate sú k dispozícii bez jedla. Chaty majú vybavenú kuchyňu, potraviny sa dajú nakúpiť v Batumi pred príchodom do Goderdzi. V blízkosti chaty sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka gruzínsku a adžarskú kuchyňu, ako aj kompletné jedlá. Náklady na stravovanie v reštaurácii: raňajky 10 GEL, večera 15 GEL, večera 15 GEL.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom chaty
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Chaty je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost