Radisson Blu Hotel CARLTON ****+

Bratislava / Bratislavský región / Slovensko

V centre
Wifi
Konferencie
Galéria
Nákupná pasáž
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Hotel s luxusným ubytovaním patrí k najvyhľadávanejším domácimi aj zahraničnými hosťami.

Poloha, dovolenka

Radisson Blu Hotel Carlton Bratislava je luxusné ubytovanie na najlepšej adrese v meste: v srdci Starého mesta je v priamom kontakte s nádherným nábrežím Dunaja ako aj s historickým centrom Bratislavy s množstvom reštaurácií, kaviarní, obchodov či kultúrnych pamiatok.
Viac o regióne na stránke Bratislavský región.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Radisson Blu Hotel Carlton Bratislava má okrem luxusného ubytovania, aj konferenčné priestory, prvotriednu hotelovú reštauráciu, dobový bar s čarovnou atmosférou živej klavírnej hudby, príjemnú letnú terasu, galériu umenia. Nákupnú pasáž: tématicky zamerané malé butiky, supermarket potravín ako aj banku, notársky úrad,diplomatický obchod. Hotel pripraví akékoľvek podujatie – veľkolepý ples, konferenciu s množstvom účastníkov alebo len malú rodinnú oslavu či stretnutie. Dve podzemné garáže poskytujú súhrnne najväčšiu kapacitu v meste ako aj najvyšší pomer parkovacích miest na štvorcový meter.

Izby, apartmány

24-hodinový servis, Wi-Fi grátis, LCD TV, minibar a elektronický trezor. Kúpelňa má vyhrievanú podlahu, sušič vlasov a voňavú kozmetiku. Okrem Standard izby aj kávovar, župan, papučky a dennú tlač doručenú na izbu.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu pre skupiny zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 1-3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost