Hotel CROWNE PLAZA

Bratislava / Bratislavský región / Slovensko

V centre
Konferencie
Bazén / Wellness
Parkovanie / Garáž
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu.

Poloha, dovolenka

Hotel Crowne Plaza Bratislava sa nachádza priamo v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a Bratislavského hradu.
Viac o regióne na stránke Bratislavský región.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Crowne Plaza Bratislava má k dispozícii 14 konferenčných miestností s rozlohou viac ako 1200 m2, vybavených najmodernejšou technikou a vysokorýchlostným internetom.
Stravovanie v Crowne Plaza Bratislava je pre hostí nezabudnuteľným kulinárskym zážitkom. Ako prvý hotel v Bratislave prezentuje novú ponuku s najmenším počtom alergénov. Á la carte menu v reštaurácii “Fresh!” vychádza z bezlepkových jedál prepojených s klasikou a medzinárodnou kuchyňou.
Komplexná starostlivosť o telo, cieľovo zamerané tréningové programy, masáže, sauna a bazén sú v ponuke Zion Spa.

Izby, apartmány

Moderný dizajn a vybavenie izieb ponúka hosťom komfortný pobyt a vysokú kvalitu spánku, ktorá súvisí s naším programom kvality spánku – Sleep Advantage Program. Všetky izby a apartmány sú plne vybavené najmodernejšou technológiou a bezplatným vysokorýchlostným pripojením na internet.

Doprava

Individuálna. Transfery a dopravu pre skupiny zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • vstup do bazéna, sauny a fitnes
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 1-3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost