Rezort & Hotel ADRIA ANKARAN ****

Ankaran / Primorska / Slovinsko

Pri pláži
Bazén
Wellness
Wifi
Animácie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***/ ****/ Výborne vybavený komplex so 4* hotelom, 3* izbami vo vilách, apartmánmi , pri pláži, bazén, wellness, športoviská, animácie, detské ihrisko, stravovanie. Vhodný pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov, obchodné stretnutia, semináre, kongresy, teambuildingy, svadby.

Poloha, dovolenka

Hotel & rezort Adria Ankaran pozostáva zo 4* hotela Convent, 3* víl Cedra, Bor a Adriatic, apartmánov Adria a campingu s miestom pre karavany a stany. Nachádza sa v stredisku Ankaran medzi talianskym prístavom Trieste a slovinským Piran. Je obklopený letitými píniovými stromami a olivami.

Pláž, more

Rozkladá sa pri mori, najbližšie k moru sa nachádzajú apartmány 30 - 100 m, potom niektoré mobilné domy asi 150 m, hotel Convent asi 150 m, vily Cedra, Bor a Adriatic sú vzdialené asi 200 m. Pláž je vybavená slnečníkmi a ležadlami, poskytuje prírodný tieň, je vhodný pre rodiny s deťmi - detské ihrisko a pieskovisko, športoviská v blízkosti pláže, široká ponuka vodných plavidiel - vodné bicykle, skútre, surfy, kánoe ..., plážový bar.

Izby, apartmány

Hotel Convent ponúka ubytovanie v izbách kategórie 4*
 • Dvojlôžkové izby – pre maximálne 2 osoby majú kúpeľňu so sprchou a WC, župany, sušič na vlasy, klimatizáciu,minibar, trezor, sat TV, wifi, telefón s priamou voľbou, parkovisko. Možnosť detskej postieľky
 • Prezidentská suita – luxusne zariadená izba má manželskú posteľ a kútik s posedením, kúpeľňu so sprchou a WC, župany, sušič na vlasy, klimatizáciu,minibar, trezor, sat TV, wifi, telefón s priamou voľbou, parkovisko. Možnosť prístelky.

Vily Cedra, Bor a Adriatic ponúka ubytovanie v izbách kategórie 3*. Vo vile Cedra sa nachádza 24 dvojlôžkových izieb a 4 štvorlôžkové, vo vile Bor je k dispozícii 28 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, vila Adriatic ponúka 64 izieb z toho 48 izieb s manželskou poteľou a poschodovou posteľou, 10 trojlôžkových izieb a 10 dvojlôžkových s možnosťou prístelky.
 • Izby Vila Cedra – dvojlôžkové s možnosťou 1 prístelky, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, malá chladnička, sat TV, wifi, telefón s priamou voľbou, parkovisko. Možnosť detskej postieľky alebo prísteky. Izby s 2 prístelkami majú poschodovú posteľ.
 • Izby Vila Bor – dvojlôžkové s možnosťou 1 prístelky, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, malá chladnička, sat TV, wifi, telefón s priamou voľbou, parkovisko. Možnosť detskej postieľky alebo prísteky. Vo vile sú 3 izby vhodné pre hendikepovaných.
 • Izby Vila Adriatic – dvojlôžkové s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ), boli kompletne zrenovované v roku 2012 a majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, malá chladnička, sat TV, wifi, telefón s priamou voľbou, parkovisko. Niektoré izby majú výhľad na more

Apartmány Adria - celkom 18 apartmánov pre 4 - 5 osôb. Všetky sa nachádzajú na prízemí a majú terasu s vybavením, 1 spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gačom, kuchynským a jedálenským kútikom, kúpeľňu so sprchou a WC, klimatizáciu, sušič na vlasy, SAT TV, wifi a parkovisko. Pes povolený.

Stravovanie

Polpenzia alebo plná penzia podávaná v reštaurácii hotela Convent,

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezort & Hotel Adria Ankaran, Ankaran má recepciu, stredomorskú reštauráciu Convent na prízemí hotela v bývalej kaplnke, záhradná reštaurácia na prízemí hotela, Taverna v blízkosti mora so širokou ponukou stredomorských jedál, samoobslužná reštaurácia v blízkosti bazénov, pri hlavnej promenáde, hotelový lobby bar s kaviarňou, Adria bar pri pláži a samoobslužnej reštaurácii, Bowling bar, Wellness bar vo wellness centre, kaviareň a cukráreň Park v hotelovom parku, parkovisko.

Šport, relax, wellness

Vnútorný bazén s morskou vodou, 2 jacuzzi, detský bazén so šmykľavkou, vonkajší bazén s morskou vodou.
Fínska sauna, parný kúpeľ, infra kabína.
Športoviská na pláži - kurt na plážový volejbal, na petanque, futbalové/ basketbalové ihrisko, minigolf, tenisové kurty, stolný tenis za poplatok, možnosť prenájmu športového náčinia
Fitness miestnosť.
Vodný aerobik, zumba, pilates v stanovených časoch zdarma.
každý piatok a sobotu jazda na poníkoch (info na recepcii). Možnosť objednania lekcií jazdenia alebo výletov na koňoch do prírody.
kurzy potápania v malých skupinách ( max. 5 osôb) info na mieste.

Zábava, aktivity

Bowling, biliard, šípky.

Rodina, deti

1. dieťa do 12 rokov zdarma, detské ihrisko, detský bazén, animačné programy pre deti

Eventy

Možnosť realizácie svadieb, obchodných stretnutí, seminárov, kongresov, team buildingov - k dispozícii sú 4 haly s kapacitou 50 - 220 osôb s moderným vybavením a servisom zasadeným do historickej budovy hotela Convent.

Extra

Pes povolený vo vila Bor a apartmánoch Adria je pes povolený.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type
 • polpenzia alebo plná penzia
 • využívanie vnútorného bazénu - okrem 04.07. - 11.07.2018
 • využívanie vonkajšieho bazénu
 • parkovanie
 • wifi
 • animačné programy v júli a auguste
 • vstup na pláž
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,27 /osoba od 14 r. /deň, cca€ 0,64 / dieťa 6 - 14 r./ deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)
 • registračný poplatok € 1,27 /osoba od 14 r. (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených alebo predĺžených pobyt. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby a apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezort & Hotel Adria Ankaran, Ankaran

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Slovinsko - more

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost