Hotel LUCIJA ***

Portorož / Primorska / Slovinsko

100m od mora
Klimatizácia
Wi-fi
Bazény *
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel s dobrou polohou pri promenáde a pláži, bazény aj detská herňa, výhodné ceny.

Poloha

Hotel Lucija sa nachádza pri promenáde v parku, v turistickom kúpeľnom letovisku Portorož, hlavnom prímorskom letovisku Slovinska. Reštaurácie, bary a obchody v blízkosti - hlavná promenáda v susedstve.

Pláž, more

Najbližšia pláž len 100m od hotela, dlaždený chodník, schody do mora, móla. Piesočnatá hlavná mestská pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 300m. Klienti hotela majú zdarma vstup do plážového klubu Metropol, ktorá zahŕňa aj využívanie vonkajších bazénov - olympijský bazén, detský bazén a relaxačný bazén pre neplavcov. Pláž Metropol je otvorená cca 15.06.-15.09., za poplatok sú na nej k dispozícii slnečníky, ležadlá a kreslá, do vyčerpania kapacity.

Izby, apartmány

Jedno a dvojlôžkové izby a štvorlôžkové rodinné izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, klimatizáciu, wifi pripojenie na internet zdarma, LCD TV, telefón a trezor, protipožiadny systém. Hotel má celkom 182 izieb.
Rodinné izby - jedna miestnosť s manželskou posteľou a 2 prístelkami (samostatné lôžko alebo rozkladací gauč).

Stravovanie

Polpenzia - raňajky a večere podávané formou bufetu. Raňajky sú podávané v čase 7-10,00 hod, večere v čase 18,30-20,30 hod (zmena vyhradená). Hotelová reštaurácia má kapacitu 186 miest, v prípade plnej kapacity hotela môžu byť večere podávané aj v reštaurácii susedného hotela Metropol 5*.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Lucija, Portorož má recepciu s 24h prevádzkou, reštauráciu, bar, terasu, výťahy, Wi-Fi zdarma, práčovňa za poplatok, garáž za poplatok. Priestory na semináre a konferencie, čiastočne v susediacom partnerskom hoteli Metropol.

Šport, relax, wellness

Hostia hotela Lucija využívajú zdarma vonkajšie bazény renovovanej terasy - pláže Metropol - pár krokov od hotela. 'Metropol Pool Lounge' je otvorená cca 15.06.-20.09. v čase 9-19 hod. K dispozícii je veľký plavecký bazén a bazén pre neplavcov. Slnečníky a ležadlá je možné prenajať za poplatok na mieste. Služby využívajú spoločne s hosťami Grand Hotela Metropol - susedný partnerský 5* hotel.
Využívanie vnútorného bazénu hotela Metropol zdarma, otvorený cca 9-19 hod.
V blízkosti hotela sa nachádza minigolf, tenisové kurty, 2 basketbalové kurty, volejbalové ihrisko, športový štadión.

Zábava, aktivity

V susedstve hotela je kasíno Grand Casino Portorož.

Rodina, deti

Herňa pre deti - hračky, video hry, TV kútik. V letných mesiacoch Miniklub pre deti, rôzne aktivity pre deti a dospelých.
Detská postieľka na požiadanie za poplatok. V reštaurácii sú k dispozícii detské stoličky.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok, zahŕňa aj misku a prikrývku, do vyčerpania kapacity.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou formou bufetu
 • vstup zdarma na pláž Metropol s bazénmi počas letnej sezóny
 • využívanie vnútorného bazénu hotela Metropol
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba /deň (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž (do vyčerpania kapacity, platba na mieste)
 • detskú postieľku
 • slnečníky a ležadlá na pláži, za poplatok na mieste
 • malé zviera
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci, resp. podľa aktuálnej dispozície. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Lucija, Portorož

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Slovinsko - more

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost