Depandance SAN SIMON ***

Izola / Primorska / Slovinsko

300 m od pláže
Bazén *
Tobogán
Mini klub - pre rodiny
Klimatizácia
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Depandance Sirena, Palma, Korala a Perla sú súčasťou väčšieho plážového rezortu San Simon, hostia využívajú aj wellness centrum a vonkajší bazén s tobogánom, športové ihriská, detský klub.

Poloha, dovolenka

Rezort San Simon sa nachádza na okraji mestečka Izola na pobreží Slovinska. Depandance sú jeho súčasťou - každá budova má celkom 26 izieb. Depandance Sirena je renovovaný, ostatné depandance Palma, Korala a Perla sú pôvodné.
Viac o krajine na stránke: dovolenka Slovinsko.

Pláž, more

Pláž s hrubším pieskom asi 350m od depandancov má pozvoľný vstup do mora, vhodná aj pre malé deti. Slnečníky a ležadlá možné prenajať za poplatok na mieste. Časť pláže má prírodný tieň pod porastom akácií. Na hotelovej pláži v prírodnej zátoke sú volejbalové kurty, tobogán, trampolína pre deti, pieskovisko s hračkami a možnosť prenájmu člnov. V blízkosti je starobylý rímsky prístav.

Izby, apartmány

Každý depandanc má celkom 26 izieb, sú v kategórii Standard a renovované sú Superior, dvojlôžkové aj rodinné izby. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, sat TV a niektoré balkón s výhľadom na more.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky a večere podávané v hlavnej budove. Možnosť doobjednať plnú penziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Depandance San Simon, Izola majú recepciu v hoteli Haliaetum, kde sa podáva aj strava v hlavnej reštaurácií, vonku bar a vonkajšia reštaurácia, vnútri internetový kútik. Pripojenie na internet wifi v hoteli Haeliateum, hoteli Mirta, v reštaurácii a na pláži - heslo na recepcii. Parkovanie pre hostí zdarma, nestrážené.

Šport, relax, wellness

Vnútri v hoteli Haeliateum renovovaný bazén s ohrievanou morskou vodou pre všetkých hostí - nie je otvorený v mesiacoch júl a august! Wellness & Spa Mirta, malé fitnes centrum. Vonku obnovený tobogán, ihrisko, plážový volejbal, mini golf a tenisové kurty.

Zábava, aktivity

V júli a auguste je na pláži animačný program pre dospelých aj deti, počas prázdnin aj v hoteli. V blízkosti je archeologický park.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok.

Extra

Pes povolený (do 10kg) na požiadanie za poplatok, nie je povolený na pláži.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi pri recepcii, v reštaurácii a na pláži, podľa signálu
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • wellness centrum, procedúry
  • detská postieľka
  • plná penzia
  • poplatok za psa
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-5 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Depandance San Simon, Izola

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Slovinsko - more

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost