Hotel SLOVENIJA ****

Portorož / Primorska / Slovinsko

100m od pláže
Pre rodiny
Bazén / Wellness
Klimatizácia
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel pri pláži s bazénom, klimatizáciou, wifi, parkovaním, pre rodiny s deťmi.

Poloha, dovolenka

Hotel Slovenija sa nachádza na hlavnej promenáde v Portorož v tesnej blízkosti mora. Hotel je ideálny pre organizovanie kongresov, firemných a spoločenských akcií, má krásny výhľad na more a priamy prístup do bazénov a Wai Thai Centra. V okolí nákupné centrum, kaderníctvo, reštaurácie, bankomat, pošta.
Viac o destinácii na stránke: dovolenka Slovinsko.

Pláž, more

Pláž sa nachádza pozdĺž promenády v centre mesta Portorož, tvoria ju plochy z bieleho istrijského kameňa na okraji pláže, upravené trávnaté plochy na slnenie. Hotelová pláž Medusa cca 100 metrov od hotela, plážový servis Medúza Excluzive (ležadlá, slnečník, uteráky) u niektorých izieb v cene.

Izby, apartmány

Hotelové izby sú klimatizované, majú kúpeľňu so sprchovacím kútom, LCD TV, minibar, trezor, wifi zdarma, pracovný stôl
Jednolôžkové izby cca 13-14m2 pre max. 1 osobu.
Dvojlôžkové izby cca 21-22m2 pre max. 2 osoby.
Rodinná izba 2 + 1 alebo 2 + 2 cca 22-23m2 pre 2 dospelé osoby s možnosťou prístelky pre 1-2 deti do 14 rokov, balkón.
Junior Suite cca 30-31m2 pre 2 dospelé osoby s možnosťou prístelky pre 1-2 deti do 14 rokov, predsieň, šatníková skriňa, obývacia izba, spálňa, výhľad na more, balkón. Na privítanie ovocný kôš, denná tlač na vyžiadanie, kútik na prípravu čaju a kávy, darček na privítanie, voľný vstup na pláž Medusa, plážový servis (ležadlo, slnečník).
Izby sú nefajčiarske, vhodné pre telesne postihnutých.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere. Raňajky sa podáva v hoteli, ostatné jedlá v jednej z Life Class reštaurácií. V pondelok večer slovinskej kuchyne, v stredu stredomorskej kuchyne. Možnosť objednania diétnych jedál - stredomorská diéta, ajurvédska detoxikačné diéta.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Slovenija, Portorož má recepciu, reštauráciu, konferenčné centrum, 8 poschodí, 2 výťahy, trezor, wifi zdarma, zmenáreň, úschovňu batožiny, čistiareň, práčovňu, žehlenie bielizne, požičovňu áut, parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

recepciu, reštauráciu, konferenčné centrum, 8 poschodí, 2 výťahy, trezor, wifi zdarma, zmenáreň, úschovňu batožiny, čistiareň, práčovňu, žehlenie bielizne, požičovňu áut, parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity, garáž za poplatok.

Zábava, aktivity

Kasíno Casino Riviera. Výlety do Terstu, Benátok, jaskyne Postojna, výlety na rybolov. Piknik v prírode, tenis, stolný tenis, potápanie, turistika.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Dieťa do 2 rokov zdarma bez nároku na lôžko. Jedno dieťa do 14 rokov na prístelke zdarma. Stráženie detí.

Extra

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • internetové pripojenie
  • parkovisko
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • detská postieľka (platba na mieste)
  • garáž (platba na mieste
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Slovenija, Portorož

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Ubytovanie Slovinsko - more

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost