Rezidencia CLUB ACQUARIO

Campomarino / Molise / Taliansko

100m od pláže
Bazén
Parkovisko
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rezidencia je súčasťou komplexu s hotelom a depandancom asi 100 m od pláže a 800 m od centra. Príjemne zariadené apartmány s centrálnou klimatizáciou v stanovených časoch, balkónom alebo terasou. K dispozícii bazén, 2 raňajkové miestnosti, jedáleň, TV miestnosť, parkovisko, polyfunkčné ihrisko, detské ihrisko, animačné programy.

Poloha

Komplex Acquario Club Residence sa nachádza asi 800m od centra Campomarino Lido v regióne Molise, južne pod regiónom Abruzzo.
Viac o regióne na stránke Molise.

Pláž, more

Komplex sa nachádza cca 100m od voľnej piesočnatej pláže, 300m od vybavenej pláže s plážovým servisom za poplatok na mieste, kde premáva kyvadlový vláčik.

Izby, apartmány

Rezidencia má 31 apartmánov s klimatizáciou (v júli a auguste v určenom čase), telefón, TV, kuchynský kútik v obývacej miestnosti s chladničkou a mrazničkou, kúpeľňu so sprchou a WC. Depandance má 24 apartmánov označených „N“ vybavených ako v rezidencii, no bez klimatizácie, majú balkón na poschodí alebo predzáhradku na prízemí (za poplatok). V apartmáne typu TRILO 6 môže byť v menšej spálni poschodová posteľ.
 • MONO 2 – pre max 2 osoby má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom.
 • MONO 3 – pre max 3 osoby má obývaciu miestnosť s jednolôžkovým rozkladacím kreslom a manželskou posteľou oddelenú od obývačky sadrovou stenou, balkón.
 • BILO 4 – pre max 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, malú skriňu na oblečenie, balkón.
 • BILO 5 – pre max 5 osôb, ako BILO 4 navyše s jednolôžkovým rozkladacím gaučom v spálni.
 • TRILO 4 – pre max 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu menšiu spálňu s dvoma samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť a balkón.
 • TRILO 6 – pre max 6 osôb má spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu menšiu spálňu s dvoma samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, malú skriňu na oblečenie a balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Club Acquario, Campomarino má halu s posedením, recepciu, TV miestnosť, jedáleň, 2 raňajkové miestnosti – jednu na terase a jednu pri bazéne, 2 bary, bankomat, uzavreté nestrážené parkovisko. Komplex pozostáva z troch budov (hotel, rezidencia a depandance) so spoločnými priestormi a zariadeniami, ktoré môžu využívať klienti ubytovaní v jednej z budov. Rezidencia má výťah.

Šport, relax, wellness

Bazén, herňa s videohrami, polyfunkčné ihrisko.

Klubová karta

V cene v termíne zahŕňa denné a večerné animačné programy, kolektívne kurzy plávania, aerobic, vodnú gymnastiku, tanec, účasť na hrách a súťažiach, predstavenia.

Rodina, deti

Detské ihrisko. Detský klub pre deti 3-10r. v určených hodinách zahŕňa hry, vystúpenia, skupinové športové kurzy, oddychové a vzdelávacie aktivity, detské tance.

Extra

Zvieratá sú povolené iba malé na vyžiadanie za poplatok a musia rešpektovať pravidlá zariadenia.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • záverečné upratovanie
 • klubovú kartu
 • využívanie bazénov a spoločných priestorov komplexu
 • klimatizáciu v júli a auguste v apartmánoch rezidencie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 110,00 / apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň € 8,00 / osoba / výmena
 • uteráky € 8,00 / osoba / výmena (na vyžiadanie vopred, platba na mieste)
 • malé zviera € 55,00 / týždeň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • apartmán s predzáhradkou € 33,00 / týždeň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Club Acquario, Campomarino

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› Molise

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost