Hotel ALMAR *****

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

20m od pláže
Bazén & Wellness
Plážový servis
Wi-Fi
Parkovisko / garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Moderný hotel so 197 izbami a apartmánmi, 20 m od pláže, bazén a prestížne SPA centrum.

Poloha, dovolenka

Nedávno otvorený (2014) prvý 5* hotel v Lido di Jesolo, hotel Almar sa nachádza medzi centrálnou a východnou časťou strediska, 50m od hlavnej ulice – večernej promenády s obchodmi a reštauráciami, 150m od námestia Piazza Manzoni, asi 1km od Piazza Milano. Zastávka miestnej dopravy 150m.
Viac o stredisku na stránke dovolenka Lido di Jesolo.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora pred hotelom, od hotelovej budovy vedie chodník ku pláži. Plážový servis je v cene – 1 slnečník + 2 ležadlá na izbu.

Izby, apartmány

Nové, moderné izby rôznych typológií majú kúpeľňu so sprchou, resp. vaňou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, sat TV, wifi zdarma, trezor, minibar a balkón. Izby majú cca 26-28m2 a 10m2 veľký balkón. Hotel Almar má celkom 197 izieb na 6 poschodiach. Izby majú kapacitu 1-3 dospelé osoby. Väčšie suity alebo prepojené izby na vyžiadanie.
Typ Superior Garden (G) nemá výhľad na more, typ Superior Sea (S) má bočný výhľad na more a typ Deluxe priamy výhľad na more.
 • Superior Garden – s balkónom, bez výhľadu na more.
 • Superior more – s balkónom a bočným výhľadom na more.
 • Deluxe – s balkónom a priamym výhľadom na more.
 • Prestige Suite – má cca 72 m2, vrátane priestrannej terasy s priamym výhľadom na more, nachádza sa na 3 poschodí. Má spálňu čiastočne oddelenú od obývacej miestnosti, 2 kúpeľne.
 • Family Deluxe – má 80 m 2 pozostáva z 2 vzájomne prepojených izieb s terasou s priamym výhľadom na more ( možnosť otvorenia balkónovej prepážky medzi izbami a zväčšenia terasy).

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene. Možnosť doobjednať polpenziu – večere A la Carte s bufetom predjedál a šalátov. Možnosť bezlepkovej stravy pre celiatikov na požiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Almar, Lido di Jesolo má recepciu s nočným vrátnikom, bar, reštaurácia, ktorá prechádza do otvorenej terasy s obsluhou pri bazéne, s výhľadom na more, spoločné priestory s TV, výťah, záhrada, parkovisko do vyčerpania kapacity zdarma, garáž na požiadanie. Konferenčné centrum s kapacitou až 650 osôb, deliteľné na 3 samostatné časti. Bezbariérový prístup, izby pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou na vyžiadanie. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén, detský bazén, bar pri bazéne, vírivka, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma. Možnosť zapožičať bicykle zdarma.
Prestížne SPA wellness centrum na 2000m2 s vnútorným a vonkajším vyhrievaným bazénom. Fitnes centrum.

Zábava, aktivity

Vodný park Aqualandia asi 6km, minigolf 2,5km, motokáry 2,5km.
Golfové ihrisko v stredisku.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov zdarma. Zľavy pre dieťa do 12 rokov s 2 dospelými, cena bude zaslaná s ponukou.
Detský bazén. Na pláži detské ihrisko a detský klub.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť transfer z letiska, prípadne aj dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • plážový servis - 1 slnečník a 2 ležadlá /izba
 • využívanie vonkajšieho bazénu
 • využívanie wellness centra a fitnes zóny
 • Wi-Fi pripojenie na internet zdarma
 • parkovanie zdarma (do vyčerpania kapacity)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • polpenziu - večere (cena bez rozdielu veku od 2r., na požiadanie, platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí v termíne 20.07.-19.08., 5 nocí v termíne 01.07.-20.07. a 19.08.-02.09., inak 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 12,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Almar, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost