Hotel BOLIVAR ***

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

100m od pláže
Plážový servis
Bazén
Wifi
Pes povolený

Poloha

Hotel Bolivar sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Marina je vzdialené len 250m, zastávka miestnej dopravy asi 20m. Hotel renovoval vstupné priestory, reštauráciu a terasu v roku 2010.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora a vybavením len asi 100m od hotela. Plážový servis (2 ležadlá resp. kreslá + 1 slnečník /izba) v cene máj – september.

Ubytovanie

Príjemné, menšie, účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor, minibar / minichladničku a balkón. Klimatizácia za príplatok, izbu s klimatizáciou žiadajte pri rezervácii.
Jednolôžková izba na vyžiadanie, nemá balkón, klimatizáciu a sušič na vlasy.
Možnosť obsadenia dvojlôžkovej izby 1 osobou na vyžiadanie, za príplatok.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky podávané formou bufetu, servírované 3-chodové večere s možnosťou výberu z 3 menu a šalátový bufet. Na požiadanie možnosť bezlepkovej (celiatickej) stravy. Možné ubytovanie aj iba s raňajkami v cene, jemné zníženie ceny oproti cenníku, na požiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Bolivar, Lido di Jesolo má recepciu s nočným vrátnikom, reštaurácia, jedáleň, bar s terasou, ktorá je orientovaná na promenádu, výťah, TV miestnosť, WiFi pripojenie na internet na prízemí zdarma, parkovisko zdarma len do vyčerpania kapacity. Hotel akceptuje kreditné karty.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén (renovovaný 2010), ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, do vyčerpania kapacity, požičiavanie bicyklov za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Vodný park Aqualandia je vzdialený iba asi 500m, minigolf asi 500m, motokáry Go Kart asi 2km.

Rodina, deti

Za dieťa do 2 rokov s 2 dospelými sa neplatí. Detská postieľka zdarma vrátane stravy, žiadajte pri rezervácii.

Extra

Malý pes do 10 kg povolený na vyžiadanie zdarma.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Recenzie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbený hotel najmä pre rodiny, ale aj pre páry, nepretržite v ponuke CK Renytravel už od roku 2004. Izby sú ešte pôvodné, naposledy upravované, keď hotel pristavil balkóny. Spoločné priestory a tiež bazén a terasa renovované v roku 2010. Hotel má príjemnú domácu atmosféru, preto sa nám sem vracia mnoho zákazníkov aj každoročne. Klienti oceňujú aj polohu blízko pláže, aquaparku a pešej promenády.

Recenzie klientov

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v hoteli Bolivar a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Lido di Jesolo.

Dobrý deň p. Budajová, chcela som sa poďakovať Vašej kolegyni za vybavenie zmeny miestneniek, bola to úplne iná cesta. Ešte raz ďakujem. Ak sa to dá, tlmočte moje poďakovanie aj dopravcovi. Mali sme úžasných vodičov, i keď autobus nebol najmodernejší (málo miesta na nohy). Čo sa týka dovolenky, v Bolivare sa za tých 6 rokov veľa nezmenilo, dokonca ani personál. Samozrejme, nemyslím to v zlom. Dovolenka bola super, sem-tam zapršalo, ale počasie bolo určite lepšie ako na Slovensku. Ďakujem ešte raz a dúfam, že si podobnú dovolenku zopakujeme aj budúce leto. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov, úspešnú sezónu a pekný deň.
S pozdravom, M. Nagyová, august 2015

Dobrý den, paní Budajová, nejprve Vás pozdravuji z Třince a děkuji moc, moc za krásný pobyt v hotelu Bolivar v Itálii. Bylo tam všechno super, ubytování v druhém patře, menu s českým překladem a skutečně velký výběr, blízko moře a bazén u hotelu včetně altánku. Jen jeden den pršelo, jinak tam bylo moc pěkně. Vnouček byl zdravý a dobře jsme dojeli.
Pozdravuje Vank., júl 2013

Dobrý deň, už máme po dovolenke, všetko bolo super, hlavne strava, delegátka aj počasie. Najlepší hotel Bolivar, ako sme sa rozprávali so spolucestujúcimi. Chcem Vás poprosiť, budúci rok by sme vybrali dovolenku v Chorvátsku, niekde od Makarskej vyššie, niečo podobne dobré, ako bol Bolivar. Piesočnatú pláž, alebo jemný štrk, (manžel nechce inú, iba piesočnatú pláž, to máme u seba niekoľko rokov overené)...
Ďakujem, s pozdravom, Elvíra N., júl 2013

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou na 7 nocí
  • využívanie bazénu
  • plážový servis (2 ležadlá resp. kreslá + 1 slnečník /izba)
  • wifi na prízemí hotela
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • klimatizácia € 8,00 /izba /deň (platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie Union

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 13,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Bolivar, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost