Hotel MANILA ***

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Bicykle
Animácie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný 3* hotel priamo pri pláži, s bazénom, wifi aj animačným programom.

Poloha

Hotel Manila má výbornú polohu priamo pri pláži v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo, v jeho centrálnej časti, len pár metrov od hlavnej ulice s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Námestie Piazza Mazzini asi 400m, na opačnú stranu je námestie Piaza Casa Bianca.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora priamo pred hotelom. Plážový servis, t.j. 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 kreslo na izbu v cene ubytovania.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu (renovovaná so sprchovacím boxom) s toaletou, sušič na vlasy, sat TV, telefón, trezor, klimatizáciu a balkón. Niektoré izby majú bočný a niektoré priamy výhľad na more - za príplatok, na požiadanie.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov a zeleniny. Možné doobjednať aj obedy - plnú penziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Manila, Lido di Jesolo má recepciu, reštauráciu s výhľadom na more, bar s terasou, TV miestnosť, wifi pripojenie na internet zdarma, výťah, parkovisko pri hoteli s video dozorom do vyčerpania kapacity, ďalšie zmluvné parkovacie miesta asi 200m od hotela.

Šport, relax, wellness

Vonkajší ohrievaný bazén s vírivou časťou (hĺbka 1,4m), slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma do vyčerpania kapacity. Vodná gymnastika 2x v týždni (resp. podľa programu). Prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity.

Zábava, aktivity

Animačný program počas sezóny.

Rodina, deti

Herňa pre deti, prístup od bazénu, animácie v sezóne podľa programu. Detská postieľka pre deti do 3 rokov na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • plážový servis
 • využívanie bazénu
 • wifi
 • klimatizáciu
 • prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity
 • animácie podľa programu
 • 1 parkovacie miesto /izba
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • príplatok za izbu s výhľadom (bočným / priamym) na more, na vyžiadanie, info v CK
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, podľa obsadenosti. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Manila, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost