Hotel MARIVER ****

Lido di Jesolo / Veneto / Rakúsko

Pri pláži
Plážový servis
Bazén
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Moderný svieži hotel Mariver vo východnej časti obľúbeného strediska Lido di Jesolo, priamo pri pláži, s bazénom aj wellness zónou.

Poloha

Hotel Mariver sa nachádza na okraji východnej časti Lido di Jesolo , na začiatku prímorskej promenády a nákupnej zóny, ktorá sa večer mení na pešiu zónu, neďaleko námestia Piazza Torino. Obchody, bary a reštaurácie v pešej dostupnosti.

Pláž, more

Priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene - 1 slnečník a 2 ležadlá na pláži na izbu v cene.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby a suity majú kúpeľňu so sprchou (prípadne vaňou v suitách) a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, LCD / Led TV so SAT kanálmi, wifi zdarma, telefón, budík, chladničku, trezor, odhlučnené dvere aj steny, dlaždenú podlahu a balkón s posedením (okrem La Petite).
 • Sky Suita – dvojlôžková spálňa a obývacia miestnosť, pre 2-4 osoby + prípadne postieľka, priestranný balkón s výhľadom na more, hydromasážnou vaňou a sprchou. Sky Family Suity majú navyše ešte jednu prepojenú dvojlôžkovú izbu so samostatným vchodom, balkónom a vlastnou kúpeľňou. Suita má 51-53m2, verzia Family až 70m2.
 • Attico – dvojlôžková izba double alebo twin s možnosťou 1 prístelky formou gauča alebo detskej postieľky; 5.poschodie, východná orientácia, výhľad na more, priestranný balkón so stolom, stoličkou a ležadlom.
 • Superior – dvojlôžková izba double alebo twin s možnosťou 2 prísteliek formou gauča; na 1-4.poschodí, balkón orientovaný na more s posedením, kúpeľňa s dvojitou sprchou a oknom.
 • Comfort – dvojlôžková izba double alebo twin s možnosťou 1 prístelky 1,6m alebo postieľky; na 1-2.poschodí, balkón s výhľadom na námestie alebo čiastočne na more.
 • Family Standard – dvojlôžková izba double alebo twin s možnosťou 2 prísteliek formou gauča; na 1-4.poschodí na východnej strane, balkón s posedením a výhľadom na more.
 • La Petite – jednolôžková izba s možnosťou pridať ďalšie lôžko, okno orientované na námestie.
 • Prepojené izby – možné kombinácie Standard + Petite, Comfort + Comfort, Standard + Superior; prepájacie dvere v predizbe pred oboma izbami, každá izba má vlastnú kúpeľňu, prípadne balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere servírované a la carte. Reštaurácia je otvorená aj na obedy; nápoje nie sú v cene. Na obed a večeru sú podávané miestne a medzinárodné špeciality z mäsa a rýb spolu s bufetom šalátov. Obed je podávaný formou bufetu na vonkajšej terase, večere sú podávané servírované v klimatizovanej reštaurácii. Raňajky sú podávané tiež na vonkajšej terase hotela.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Mariver, Lido di Jesolo má recepciu, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, wifi pripojenie na internet v celom hoteli aj pod slnečníkom, privátne parkovacie miesta okolo hotela a vo vnútornom dvore s video dozorom

Šport, relax, wellness

Vonkajší vyhrievaný bazén pre dospelých a pre deti, ležadlá pri bazéne sú spoplatnené. Wellness zóna v hoteli za poplatok - sauna, turecký kúpeľ; strešná terasa s vírivkou. Suity majú vlastnú vírivú vaňu na terase. Masáže na požiadanie.

Zábava, aktivity

Prenájom mestských bicyklov zdarma, za poplatok horské a trekové bicykle a sprevádzané cyklistické výlety. Možnosť umytia bicykla a priestor na drobnú údržbu.
V blízkosti tenisový kurt, multifunkčné ihrisko, basketbal.

Rodina, deti

Detské ihrisko na pláži pred hotelom. V termíne cca 20.06.-20.08. je 3x v týždni program pre deti v hoteli a každý deň od pondelka do piatku na pláži pred hotelom alebo v zóne Baby Park.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu
 • plážový servis
 • wifi pripojenie
 • prenájom mestských bicyklov
 • animácie pre deti podľa programu
 • parkovacie miesto
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • plnú penziu
 • masáže a wellness služby
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí, na požiadanie aj iný. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota alebo nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Mariver, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost