Piancavallo rodinná lyžovačka

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na lyžiach

osobný prístup

kreativita

spoľahlivosť

kompletný servis

výhodné ceny

Lyžovanie Piancavallo

Lyžiarske stredisko Piancavallo je najlepšou zimnou destináciou talianskeho regiónu Friuli Venezia Giulia. Disponuje približne 25 km stredne náročných až ľahkých zjazdoviek, ktoré potešia najmä rodiny s deťmi na lyžiach. Na rodiny je zameraná kompletná ponuka služieb a aktivít po lyžovačke. Snowpark pre freestyle milovníkov, klzisko pre korčuliarov, wellness zóna pre odpočinok, atrakcie ako psie záprahy, nočné lyžovanie, občerstvenie po celodennej lyžovačke. Z vrcholovej stanice lanovky Piancavallo sa pri dobrej viditeľnosti naskytne nádherný výhľad na more - Benátsky záliv, ktorý je vzdušnou čiarou vzdialený asi 80 km.

Lyžiarske stredisko Piancavallo

Nízka nadmorská výška prinútila prevádzkovateľa lyžiarskeho strediska Piancavallo vybaviť zjazdovky snežnými delami. Pokrytie snehom v sezóne od decembra až do marca je garantované na 100%. Prírodný sneh poisťuje technický sneh, stačí, ak sú nočné teploty pod nulou. Bežecké trate, upravené zjazdovky, akrobatické prvky pre freestyle aj dostatok terénov pre ľahký freeride a turistické chodníky, všetko pre rodinné potreby. 25 km lyžiarskych zjazdoviek je primeraná dávka pre zimnú rodinnú dovolenku. Veková hranica detského lyžovania zdarma je posunutá až na 10 rokov. Bobová dráha, psie záprahy, detský park Neverlandia, detské kobercové vleky a zelené cvičné svahy pre najmenších a začínajúcich lyžiarov, k dispozícii sú školení inštruktori lyžovania. Všetko pre potreby rodiny. Staršie deti ocenia miestny snowpark s bohatým vybavením pre freestyle lyžovanie.

Skimapa

Technické parametre

Nadmorská výška - 1.245 - 1.865 m n.m.
Zjazdovky - ľahké 3 km, stredne ťažké 20 km, ťažké 2 km / celkom. 25 km
Lanovky a vleky - vleky: 6, sedačky: 6, kabínky: 0 / celkom 12
Sezóna - december - marec
Technický sneh (snežné delá) - 100% zjazdoviek
Top hodnotenie: lyžovanie rodiny (3*), bežky (3*)
Vzdialenosť z Bratislavy: 600 km
Lyžovanie Taliansko

História lyžovania

Pre cestovnú kanceláriu RenyTravel sa história lyžovania v Piancavallo začala písať v roku 2005. Lyžiarske stredisko Piancavallo sme po prvý krát zaradili do katalógu "Lyžovačky 2005-6". Vtedajšie lyžovanie Piancavallo bolo čiste náhodnou akciou. Krátka jednodňová lyžovačka, ku ktorej sme sa dostali úplnou náhodou počas návštevy Friuli Venezia Giulia a obchodného stretnutia so zástupcami regiónu, sa nám zapáčila natoľko, že sme sa rozhodli ju propagovať aj medzi slovenskými lyžiarmi.

Lyžovanie Taliansko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost