Herlíkovice-Bubákov

Reny Travel - pre dokonalý zážitok z lyžovačky v Česku

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Lyžovanie Herlíkovice

Keď prichádzate do Krkonôš z juhu, lyžiarske stredisko Herlíkovice-Bubákov máte takmer prvé na rane. Menšie stredisko obsluhujú 2 lanovky a 5 vlekov. Lyžovačke slúži 13 km zjazdoviek, z toho ľahké 7 km, stredné 5 km, ťažké 1 km. Snowpark pre kreatívcov freestyle aj niekoľko neupravených lúk pre úvod do freeride popri udržiavaných zjazdovkách, trať s časomierou, dve zjazdovky s umelým osvetlením pre večerné lyžovanie. Zasnežovací systém podporuje 90% zjazdoviek, sezóna tak trvá od decembra do apríla. Pre rodiny detské lyžiarske školy v Bubákove aj Herlíkoviciach, detský kobercový vlek, inštruktori lyžovania, požičovňa lyžiarskeho výstroja, skibus zdarma.

rating 2.5
2.5/5

Lyžiarske stredisko Herlíkovice-Bubákov

Ski areál Herlíkovice-Bubákov (540 - 1.019 m n.m.) v Krkonošiach je vyhľadávaným miestom rodinných výletov a hitom lyžiarskych kurzov. Posledné roky patrí medzi najlepšie české lyžiarske destinácie. Lyžiarske stredisko Herlíkovice sa nachádza v Hornom Vrchlabí, asi 300 m od hlavnej cesty na Špindlerův Mlýn. Stredisko je ideálnym miestom pre celú rodinu. Spojením dvoch areálov, Herlíkovice a Bubákov s rozdielnym profilom terénov vznikla unikátna kombinácia zjazdových tratí rôznych obtiažností. Stredisko je vhodné pre zdatných lyžiarov a snowboardistov, zároveň poskytuje mierne a široké svahy pre deti i začiatočníkov. Zjazdovky 13 km prevažne ľahké a stredne ťažké, pre lepších lyžiarov sa nájde aj niečo málo v čiernom prevedení. Dobre zvládnutá doprava 2 lanovkami a 5 vlekmi minimalizuje čakanie v radoch. Pre bežky je v stredisku 28 km bielej stopy, ktorá sa v širšom okruhu napája na bohato rozvetvenú sieť krkonošských bežkárskych tratí.

Fotogaléria

Skimapa

Technické parametre

Nadmorská výška: 540 - 1.019 m n.m.
Sezóna: december - apríl / 8:30-16:00 hod.
Zjazdovky: ľahké 7 km, stredné 5 km, ťažké 1 km
Zjazdovky celkom: 13 km
Bežky celkom: 28 km
Lanovky a vleky: vleky 5, sedačky 2, kabínka 0
Lanovky a vleky celkom: 7 (8.000 os./hod.)
Záruka snehu: 90% (snežné delá)
Ceny: Skipas Herlíkovice
Top hodnotenie: lyžovanie (3*), deti (3*), zjazdovky (3*)
Vzdialenosť z Bratislavy: 390 km
Destinácia: Lyžovanie Česko

Zimná dovolenka

Krkonoše ponúkajú takmer za každým kopcom nejaké lyžiarske trate a lanovky. Všetky tunajšie strediská sú síce menšie až lokálne, ale spoločne vytvárajú rozsiahlu lyžiarsku oblasť s úctyhodným počtom 40 stredísk. Od jedného k druhému prejdete vždy iba "zopár zákrut" autom a môžete skúšať jedno stredisko za druhým. Kopce sú priam posiate vlekmi a zjazdovkami od Liberca po Jánske Lázně a od Vrchlabí po Harachov. Keď prichádzate do Krkonôš z juhu, lyžiarske stredisko Herlíkovice-Bubákov máte takmer prvé na rane.

Skiareál Herlíkovice - Bubákov v zime ponúka:
3 x požičovňa so špičkovým vybavením,
1x servis a testcentrum,
1 x obchod so športovým vybavením,
2 x lyžiarska škola a škôlka s vlastným areálom,
2 x detský park,
5 x občerstvenia a 2 x Reštaurácie priamo na zjazdovke,
Skibus z blízkeho okolia (10 km) zdarma,
meraná slalomová trať pri lanovej dráhe Herlíkovice,
Zľavy a výhody s našimi partnermi,
parkovanie priamo v priestoroch skiareálu zdarma.

Večerné lyžovanie s umelým osvetlením sú dve zjazdové trate v celkovej dĺžke až 3 km. Parkovanie pre návštevníkov areálu na 7 parkovacích plochách na Bubákove aj v Herlíkoviciach, všade je parkovanie zdarma. Lyžiari-karavanisti sú vítání, možnosť parkovania zadarmo. Na P5 Bubákov, kde sú pre obytné karavany pripravené podmienky. V areáli Bubákov je po dohode možné usporiadať akýkoľvek druh pretekov alebo skupinového podujatia. Vhodné aj na firemné lyžovačky. Celý areál je pod dohľadom Horskej služby.

Lyžovanie Česká republika

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost