Gudauri / Gruzínsko

Reny Travel - riešenia pre vaše lyžovačky

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Lyžovanie Gudauri

Krásy vysokých hôr a jedinečnú atmosféru lyžovania na Kaukaze najlepšie vychutnáte v lyžiarskom stredisku Gudauri, ktoré sa nachádza iba 120 km severne od gruzínskeho hlavného mesta Tbilisi. Gudauri disponuje slušnou dávkou upravovaných tratí všetkých náročností. Ponuku 60 km výborne pripravených zjazdoviek dopĺňa rozsiahla oblasť terénov pre freeride. Samozrejmosťou sú nočné lyžovanie, detské lyžiarske zóny, 300 m snowpark pre kreatívnu mládež, heliskiing, skitouring, požičovne lyží a výstroja, lyžiarske školy a inštruktori. Mladé stredisko vybudované primo v horách sa intenzívne rozrastá, pribúdajú lanovky aj ubytovacie zariadenia, kompletná infraštruktúra. Zimná dovolenka Gudauri poteší všetkých milovníkov hôr, lyžiarov aj nelyžiarov.

rating 4.0
3.8/5

Lyžiarske stredisko Gudauri

Horské lyžiarske stredisko Gudauri (1.990 - 3.279 m n.m) sa nachádza na južných svahoch Veľkého Kaukazu v Gruzínsku 2.000 m nad morom. Lyžiarska oblasť má maximálnu expozíciu slnečného svitu. Gudauri je nádherná celoročná turistická destinácia. Lyžiari všetkých úrovní tu nájdu impozantné príležitosti pre slalom, obrovský slalom a zjazdové lyžovanie, a dokonca pre tých, ktorí sa radi venujú extrémnym výzvam aj heli-lyžovanie. Lyžiarske stredisko Gudauri je zasypané prírodným snehom po dobu 4-5 mesiacov, od decembra do konca apríla. Poskytuje veľa možností pre freeride a snowboarding. Priemerná výška snehu na týchto svahoch dosahuje 2,5 m. Celková dĺžka zjazdoviek Gudauri presahuje 57 km a spĺňa najprísnejšie medzinárodné štandardy.

Fotogaléria

Skimapa

Technické parametre

Nadmorská výška: 1.990 - 3.279 m n.m.
Sezóna: december - april
Zjazdovky: ľahké 22 km, stredné 28 km, ťažké 10 km
Zjazdovky celkom: 60 km
Lanovky a vleky: vleky 7, sedačky 6, kabínky 1
Lanovky a vleky celkom: 14
Prepravná kapacita: 15.500 os./hod.
Záruka snehu: 20% (snežné delá)
Nočné lyžovanie: Pirveli
Skipas: hl.sez. € 78/6 dní, mimo od € 59/6 dní
Top hodnotenie: ceny skipasov (5*), freeride (5*) lyžovanie (4*)
Vzdialenosť z Bratislavy: 3.200 km, Tbilisi 120 km
Letecky: Viedeň - Tbilisi 3:40 hod.
Transfer autom: Tbilisi - Gudauri 2:30 hod.
Časová zóna: UTC+4, t.j. v zimnej sezóne je v Gruzínsku o 3 hodiny viac, než na Slovensku
Destinácia: Lyžovanie Gruzínsko / Mtskheta-Mtianeti / Mtskheta

Zimná dovolenka Gudauri

Horské lyžiarske stredisko Gudauri sa nachádza na južných svahoch Veľkého Kaukazu v Gruzínsku, v takmer 2.000 m nad morom. Jeho lyžiarska oblasť má maximálnu expozíciu slnečného svitu. Gudauri je nádherná celoročná turistická destinácia.

V zimnom období môžu návštevníci vychutnať lyžovanie vedľa rozsiahleho sortimentu alternatívnych outdoorových aktivít. Lyžiari všetkých úrovní nájdu impozantné príležitosti pre slalom, obrovský slalom a zjazdové lyžovanie, a dokonca pre tých, ktorí sa radi venujú extrémnym výzvam aj heli-lyžovanie.

Lyžiarske stredisko Gudauri je zasypané snehom po dobu 4-5 mesiacov, od decembra do konca apríla. Poskytuje veľa možností pre freeride a snowboarding. Priemerná výška snehu na týchto svahoch dosahuje 2,5 m. Celková dĺžka zjazdoviek Gudauri presahuje 57 km a spĺňa najprísnejšie medzinárodné štandardy. Svahy sprístupňujú tanierové výťahy, pohyblivé koberce, sedačkové lanovky, a kabínové lanovky. Údolná stanica lanoviek sa nachádza v 2.200 m a najvyšší bod v 3.285 m.

Pre deti je pripravené množstvo zábavy na detských ihriskách, ktoré možno nájsť v blízkosti hotelov, alebo na pohyblivých kobercoch brať súkromné alebo skupinové lekcie lyžovania v lyžiarskych školách. Trubička je jednou z ne-lyžiarskych aktivít, ktoré možno nájsť v Gudauri.

V lete je stredisko nádherné vyhliadkové miesto, má svieži čerstvý vzduch, vynikajúce oblasti pre jazdu na koni, jazdu na horskom bicykli, pešiu turistiku, pozorovanie vtákov, atď.

Pohodlné hotely v Gudauri ponúkajú všetko potrebné vybavenie pre organizovanie regionálnych a medzinárodných konferencií, veľtrhov, výstav, seminárov a workshopov.

Gudauri je rýchlo sa rozvíjajúce stredisko, ktoré zaznamenáva rastúci príliv investícií, hotelov, penziónov, športových centier, reštaurácií, a barov. Nový rok a nasledujúci týždeň je považovaný za vrchol sezóny v Gudauri pre návštevníkov z rôznych oblastí Gruzínska aj zahraničia. Neexistuje lepšie miesto pre celoročné skúmanie Veľkého Kaukazu, než Gudauri.

Lyžovanie Gruzínsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost