Villa BRICIOLA

Lignano Riviera / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Bazén
Klimatizácia
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbené apartmány pre 6 - 8 osôb, len 20 m od pláže, bazén, záhrada. Vhodný pre rodiny a skupiny priateľov. Na sezónu 2023 zmenil objekt majiteľa.

Poloha, dovolenka

Vila Briciola má výbornú polohu v časti Lignano Riviera, priamo pri plážovej promenáde. Je neďaleko centra časti Pineta a Riviera, kde sú široké možnosti zábavy, nákupov a reštaurácií. V blízkosti sú aj verejné kúpele Lignano Terme.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lignano.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora len asi 20m od vily. Plážový servis v cene - 1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo na apartmán.

Izby, apartmány

Villa Briciola je oplotená a má 6 apartmánov. K dispozícii pre klientov sú 4 apartmány: 2x typ C6 na prízemí a 2x typ D8 na 1.poschodí (a 2 apartmány typu B v suteréne, ktoré bývajú prenajímané robotníkom celosezónne, ktorí nemajú prístup k bazénu). Všetky apartmány sú klimatizované, majú pračku, umývačku riadu, SAT TV a trezor zdarma. Ku každému apartmánu patrí 1 parkovacie miesto. V sezóne 2014 majú všetky apartmány novú kuchyňu a nové postele.
 • C6 – apartmán pre max. 6 osôb má veľkú obývaciu miestnosť s výhľadom na veľkú terasu vybavenú stolom a stoličkami, rozkladací dvojlôžkový gauč, kuchynský kútik, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, 1 spálňa s manželskou posteľou a balkónom, 1 spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a balkónom, kúpeľňa so sprchou a WC, pračka.
 • D8 – apartmán pre max. 8 osôb má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a s jedálenským kútikom, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou a malý balkón, 3 dvojlôžkové spálne s balkónmi (manželské postele alebo samostatné lôžka), 2 kúpeľne so sprchou a WC, v jednej z kúpeľní je pračka. Nachádza sa na 1. poschodí.
 • Pozn.: obývacia miestnosť v type apartmánu C je väčšia ako obývacia miestnosť pri type D.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villa Briciola, Lignano má parkovacie miesta sú v zadnej časti vilky. Ostatné vozidlá klienti môžu parkovať pred vilou na verejných parkovacích miestach.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén (5x10m), ktorý je v prevádzke od konca apríla do konca septembra. Bazén čistí personál denne v ranných hodinách. Záhrada so stolmi, stoličkami, slnečníkmi a ležadlami, terasa na slnenie.

Extra

Detská postieľka, vysoká stolička, vanička, prebaľovací pult či bugina na požiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • využívanie bazénu
 • plážový servis - 1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo /apartmán
 • 1 rezervované parkovacie miesto / apartmán
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynky)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 / apartmán, platba na mieste, v prípade skupín mladých môže byť kaucia vyššia
 • miestna taxa cca € 0,70 /osoba od 12r. /noc, platí sa za max 10 nocí, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • uteráky € 10 /osoba (na požiadanie, platba na mieste)
 • posteľná bielizeň € 11 /osoba /výmena (na požiadanie, platba na mieste)
 • detská postieľka € 5 /deň (na vyžiadanie vopred)
 • detská vanička € 3 /deň + kaucia € 20 (na vyžiadanie vopred)
 • vysoká stolička € 3 /deň + kaucia € 20 (na vyžiadanie vopred)
 • prebaľovací pult € 3 /deň + kaucia € 20 (na vyžiadanie vopred)
 • kočík (bugina) € 3 /deň + kaucia € 20 (na vyžiadanie vopred)
 • gril cca € 3 /deň (na vyžiadanie vopred, do vyčerpania kapacity)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik - vypnutá chladnička, umytý riad a podlaha, vynesené odpadky) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Briciola, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost