Villa CREPETTA

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Klimatizácia
Wi-Fi
Pračka
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Pohodlná vila s celkom len 5-timi apartmánmi, s bazénom, záhradou a parkoviskom, len 20m od pláže a neďaleko centra časti Pineta.

Poloha

Elegantná a pohodlná vila Crepetta sa nachádza v jednej z najexkluzívnejších častí oblasti Lignano Riviera, priamo na plážovej promenáde. Je neďaleko centra časti Pineta, kde sú široké možnosti zábavy, ponuka reštaurácií a najlepšie obchody všetkého druhu. V blízkosti sú i termálne kúpele "Terme".

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora cca 20m od vily. Plážový servis - slnečníky, ležadlá a kreslá na pláži - za poplatok na mieste. Voľné pláže v stredisku možné využívať zdarma.

Izby, apartmány

Villa Crepetta je oplotená a má 5 apartmánov. Všetky apartmány majú kuchynský a jedálenský kútik v obývacej miestnosti, pračku, klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi a trezor zdarma. Ku každému apartmánu patrí 1 parkovacie miesto.
 • B4 – apartmán pre max. 4 osoby, nachádza sa na prízemí v zadnej časti vily, má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, terasu s posedením a výhľadom do záhrady, spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňu so sprchou a WC.
 • C6 – apartmán pre max. 6 osôb, je na zvýšenom prízemí, má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, terasu s posedením s výhľadom do záhrady a na bazén, umývačku riadu, spálňu s manželskou posteľou s kúpeľňou so sprchou a WC, spálňu s dvomi samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou a kúpeľňu so sprchou a WC.
 • C7 – apartmán pre max. 7 osôb, je na zvýšenom prízemí, má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, terasu s posedením s výhľadom do záhrady a na bazén, umývačku riadu, spálňu s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom s kúpeľňou s vaňou a WC, spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňu so sprchou a WC. Má 2 parkovacie miesta.
 • D8 – apartmán pre max. 8 osôb, je na zvýšenom prízemí, má priestrannú obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, terasu s posedením s výhľadom do záhrady a na bazén, umývačku riadu, 3 spálne s manželskou posteľou alebo samostatnými lôžkami, 3 kúpeľne so sprchou a WC. Má 2 parkovacie miesta.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villa Crepetta, Lignano má parkovacie miesta v záhrade vily. Wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Osvetlený súkromný bazén (5x10m), s vírivkou. Je v prevádzke od konca apríla do začiatku októbra. Záhrada so stolmi, stoličkami, slnečníkmi a ležadlami na slnenie.

Extra

Prístelka, detská postieľka a vysoké stoličky pre deti zdarma, na vyžiadanie vopred pri rezervácii (do vyčerpania kapacity).
Apartmány je možné si prenajať aj mimo letnej sezóny počas celého roka - sú vykurované.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • záverečné upratovanie
 • využívanie bazénu
 • wifi pripojenie na internet
 • rezervované parkovacie miesto (typ C7 a D8 dve miesta) / apartmán
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 150,00 / apartmán (platba v hotovosti na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia € 100 / osoba)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň na manželskú posteľ € 1,00 / deň, na jednolôžkovú posteľ € 1,00 / deň (alebo vlastné, platba na mieste)
 • sadu uterákov (3ks) € 1,00 / deň (alebo vlastné, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik - vypnutá chladnička, umytý riad a podlaha, vynesené odpadky...) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Crepetta, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost