Villa DAL MORO

Lignano Sabbiadoro / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis v cene
Pre rodiny
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Villa priamo pri pláži, s plážovým servisom v cene, parkovaním.

Poloha, dovolenka

Villa Dal Moro má centrálnu polohu v stredisku Lignano v rušnej časti Sabbiadoro, výhodne priamo oproti pláži.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lignano.

Pláž, more

Piesočnatá pláž priamo oproti domu. Plážový servis je zahrnutý v cene, t.j. 1 slnečník + 2 kreslá / ležadlá na pláži v cene 1 apartmánu. Klientom je pri príchode pridelené konkrétne miesto na partnerskej pláži.

Izby, apartmány

Priestranné apartmány sú jednoducho a účelne zariadené, majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kútik v obývacej miestnosti, sat TV a balkón s výhľadom na more (môže byť cez zeleň).
 • B4 – apartmán pre max. 4 osoby, na prízemí, má obývaciu miestnosť s gaučom pre 1 osobu, 1 spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom. Bez parkovacieho miesta.
 • C4 – apartmán pre max. 4 osoby, na prízemí, má obývaciu miestnosť, 2 spálne s manželskou posteľou. Bez parkovacieho miesta.
 • C5 – apartmán pre max. 5 osôb, na prízemí, má obývaciu miestnosť, 1 spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, 1 spálňa s dvoma lôžkami, ktoré možno spojiť, vonkajšia chodba /terasa
 • C6 – apartmán pre max. 6 osôb má obývaciu miestnosť s /bez 2 samostatných lôžok, 2 spálne s manželskou posteľou s alebo bez 1 samostatného lôžka v každej z nich, terasa, všetky izby ústia na balkón, bez vnútornej chodby.
 • D7 – apartmán pre max. 7 osôb má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami, spálňu s 1 lôžkom a terasu.
 • D8 – apartmán pre max. 8 osôb má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, spálňu s 2 lôžkami a terasu.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villa Dal Moro, Lignano má 1 rezervované parkovacie miesto na apartmán (vstup šírka max 2,28 m, parkovanie šírka max 2,09 x 4,84). Budova je 4-podlažná, bez výťahu.

Zábava, aktivity

V stredisku Lignano sa nachádza vodný park Aquasplash, zábavný park Gulliverlandia, lunapark Strabilia, dobrodružný park Unicef, Junior Park, nafukovací park Gommosi, ZOO Punta Verde s viac než 1000 zvieratami 150 druhov.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 3 rokov do vyčerpania kapacity na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Extra

Europa karta so zľavami na rôzne zmluvné služby (obchody, reštaurácie, zábavné parky) v stredisku pre klientov v apartmánoch.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.
Autobus dopraví klientov k agentúre v stredisku, kde si preberajú kľúče. Transfer – odvoz klientov z agentúry do apartmánu a späť je možné objednať za cca € 15,00 /apartmán /obojsmerne, platba na mieste.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • 1 plážový servis / apartmán
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu v apartmánoch, kde je uvedená
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • Europa kartu zliav a výhod
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 / apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia suma)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň € 8,00 / osoba / výmena (alebo vlastná, platba na mieste)
 • uteráky € 7,00 / osoba a sada / výmena (alebo vlastné, platba na mieste)
 • detskú postieľku € 2,00 / deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky), v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 16,00 do 19,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 9,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Dal Moro, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost