Hotel MERIDIANUS ****

Lignano Riviera / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

200m od pláže
All Inclusive
Plážový servis
Bazén
Wi-Fi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+/ Rodinný hotel s talianskym "All Inclusive" uprostred zelene, asi 200 m od pláže, bazén, plážový servis, wifi, parkovisko.

Poloha, dovolenka

Hotel Meridianus sa nachádza uprostred zelene v časti Lignano Riviera. Obklopuje ho park na 5.000m2, v blízkosti sú termálne kúpele (200m). Bary a reštaurácie asi 400m, obchody 800m, zastávka miestnej dopravy 30m.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lignano.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 200m od hotela. Plážový servis je v cene (máj - september), 1 slnečník a 2 ležadlá na pláži na izbu.

Izby, apartmány

Hotel má viacero typov izieb, všetky sú klimatizované, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, trezor, minibar, wifi pripojenie na internet a balkón.
 • Dvojlôžková izba – s možnosťou 1 prístelky alebo detskej postieľky.
 • Junior Suita – pre max 4 osoby, asi 22m2, manželská posteľ a gauč rozložiteľný do poschodovej postele, kúpeľňa, 2 balkóny.
 • Rodinná izba – pre max 4 osoby, asi 27m2, spálňa s manželskou posteľou a ďalšia malá spálňa pri vstupe, 1 kúpeľňa, 2 balkóny.
 • Prepojené izby – pre max 4 osoby + dieťa v postieľke, spálňa s manželskou posteľou a ďalšia menšia spálňa, obe s vlastnou kúpeľňou, 2 balkóny.

Stravovanie

All Incusive v cene - raňajky formou bufetu, servírované obedy a večere s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov, k večeri aj bufet predjedál. K jedlám v cene biele a červené stolové víno, pivo a minerálna voda (podávané vo fľašiach). V bare pri bazéne v čase 9,30-19,00 hod Coca-Cola, Fanta, čapované pivo, biele a červené stolové víno a minerálna voda (podávané v pohároch).
Možné ubytovanie aj len s polpenziou alebo plnou penziou.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Meridianus, Lignano má recepciu s nočným vrátnikom, trezor na recepcii, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, záhradu, výťahy, TV miestnosť, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, parkovisko do vyčerpania kapacity zdarma (ďalšie verejné parkovacie miesta zdarma v blízkom okolí).
Hotel má aj bezbariérový prístup a niekoľko izieb prispôsobených pre osoby s obmedzenou mobilitou, bližšie info na vyžiadanie.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén dlhý 25m vyhrievaný na 28°C otvorený pri peknom počasí a v prípade nepriaznivého počasia krytý presklenou konštrukciou, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma. Bazén je otvorený denne 9,00-13,00 a 15,00-19,00 hod. Prenájom bicyklov zdarma do vyčerpania kapacity zdarma. Wellness centrum so saunou a parným kúpeľom, možnosť masáží, za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Herňa pre deti aj dospelých - stolný tenis, play station, stolný futbal.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s "All Inclusive" podľa popisu
 • využívanie bazénu
 • plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá / izba)
 • klimatizáciu
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Meridianus, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost