Rezidencia PARCO HEMINGWAY

Lignano Pineta / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

800 m od pláže
Plážový servis v cene
Bazén
Wifi / Klimatizácia
Parkovanie
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rezidenčný komplex z menších budov v rozľahlej záhrade a pokojnom prostredí, priestranné izby, "light wifi" v cene.

Poloha, dovolenka

Rezidencia Parco Hemingway renovovaná v roku 2005 sa nachádza 800 m od pláže Lignano Pineta, v tesnej blízkosti Parku Hemingway. Je umiestnená v zeleni v pokojnej lokalite.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lignano.

Pláž, more

150 m od piesočnatej pláže.

Izby, apartmány

Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, TV, trezorom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlkou, free Wifi pripojením a bezpečnostnými dverami.
 • B4 – prízemie: obývačka s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, spálňa s 2 lôžkami - pre max. 4 osoby.
 • B4 / 2 – 1. poschodie: obývačka s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, točité schody na 2. poschodie: spálňa s 1 lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom - pre max. 4 osoby
 • B5 – prízemie: obývačka s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom - pre max. 5 osôb.
 • B5 / 2 – 1. poschodie: obývačka s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón, točité schody na prízemie: spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom – pre max. 5 osôb.
 • C6 – 1. poschodie: obývačka s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s 1 manželským lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón, točité schody na druhé poschodi: spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, (niekedy so slnečnou terasou). pre max. 6 osôb.
 • C7 – 1. poschodie: obývačka s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s 1 manželským lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón, točité schody na druhé poschodi: spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, (niekedy so slnečnou terasou). pre max. 6 osôb.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Parco Hemingway, Lignano má bazén pre dospelých aj pre deti, s terasou na slnenie, spoločnú práčovňu, parkovacie miesta.

Zábava, aktivity

V stredisku Lignano sa nachádza vodný park Aquasplash, zábavný park Gulliverlandia, lunapark Strabilia, dobrodružný park Unicef, Junior Park, nafukovací park Gommosi, ZOO Punta Verde s viac než 1000 zvieratami 150 druhov.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • 1 plážový servis / apartmán
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu v apartmánoch, kde je uvedená
 • využívanie bazénu
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • Europa kartu zliav a výhod
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 / apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň € 8,00 / osoba / výmena (alebo vlastná, platba na mieste)
 • uteráky € 7,00 / osoba a sada / výmena (alebo vlastné, platba na mieste)
 • detskú postieľku € 2,00 / deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky), v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost