Villaggio ROYAL

Lignano Pineta / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

500 m od pláže
Pre rodiny
Pračka
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Priestranné mezonetové apartmány pre rodiny s deťmi, majú záhradku s posedením, balkón, garáž, práčovňu.

Poloha, dovolenka

Moderné villaggio Royal sa skladá zo 16 radových viliek a nachádza sa v blízkosti centra Lignano Pineta a parku Hemingway.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lignano.

Pláž, more

Piesočnatá pláž 500 m.
Plážový servis za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Vilky sú viacpodlažné a majú umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, SAT TV, Wi-Fi a trezor (zdarma), pračku, vlastnú oplotenú záhradku s posedením.
 • C6 – na prízemí je obývacia miestnosť s kuchynským kútikom, stropným ventilátorom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, terasa s krbom. Na 1. poschodí spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou s hydromasážnou sprchou, spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou a balkóny. V suteréne garáž a pračka.
 • D7 – na prízemí je obývacia miestnosť s kuchynským kútikom, stropným ventilátorom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kúpeľňa, terasa s krbom. Na 1. poschodí spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou s hydromasážnou vaňou, spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, spálňa s jedným lôžkom, kúpeľňa so sprchou a balkóny. Podkrovie. V suteréne garáž a pračka. D7 Gold - rovnako ako D7, navyše má klimatizáciu.

Stravovanie

Individuálne.

Zábava, aktivity

V stredisku Lignano sa nachádza vodný park Aquasplash, zábavný park Gulliverlandia, lunapark Strabilia, dobrodružný park Unicef, Junior Park, nafukovací park Gommosi, ZOO Punta Verde s viac než 1000 zvieratami 150 druhov.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynky)
 • wifi zdarma
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň na manželskú posteľ cca € 1,00 / deň, na jednolôžkovú posteľ € 1,00 / deň (alebo vlastné, platba na mieste)
 • sadu uterákov (3ks) cca € 1,00 / deň (alebo vlastné, platba na mieste)
 • detská postieľka, vysoká stolička, na vyžiadanie
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik - vypnutá chladnička, umytý riad a podlaha, vynesené odpadky...) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň sobota. Ubytovanie je možné od 16,00 hod, apartmány je nutné uvoľniť do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost