Hotel EXCELSIOR *****

Pesaro / Marche / Taliansko

Na pláži
Pre náročných
Bazén
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Luxusný hotel so zodpovedajúcimi službami a vybavením priamo na pláži asi 500 m od centra. Vhodný pre náročných klientov.

Poloha

Komfortný hotel Excelsior sa nachádza v najelegantnejšej časti mesta Pesaro, cca 500m od centra. Očarí moderným dizajnom a tradičnou talianskou pohostinnosťou. Geometrický dizajn exteriéru kontrastuje s estetickými, jemnými a harmonickými líniami a teplými tónmi interiéru. Letisko v Rimini vzdialené cca 35 km.
Viac o stredisku na dovolenka Pesaro.

Pláž, more

Priamo na súkromnej piesočnatej pláži s vírivkou. Plážový servis za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Všetky izby sú dvojlôžkové, majú mramorovú kúpeľňu so sprchou/ vaňou a WC , LCD SAT TV, hi-fi systém, pripojenie na internet zdarma, mini bar, trezor. Možnosť 1 prístelky pre dieťa na vyžiadanie a overenie vopred.
 • Comfort – má 22 m 2, pre max. 2 osoby, má manželskú posteľ (king size) alebo 2 samostatné lôžka a balkón s posedením bez výhľadu na more.
 • Superior – má 25 m 2, pre max. 2 osoby ,má manželskú posteľ (king size) alebo 2 samostatné lôžka a balkón s výhľadom na more alebo na mesto.
 • Deluxe – má 27 m 2 pre max. 2 osoby, má manželskú posteľ (king size) a balkón s posedením a výhľadom na more.
 • Junior Suita – má 28 - 36 m 2 pre max. 3 osoby, má manželskú posteľ , obývací kútik a balkón s posedením a výhľadom na more.
 • Suita – má 28 - 36 m 2 pre max. 3 osoby, má manželskú posteľ a oddelený obývací salónik, balkón s posedením a výhľadom na more.
 • Superior Suita – má 44 - 46 m 2 pre max. 3 osoby,priestranný apartmán s oddelenou obývacou miestnosťou s gaučom, spálňa s manželskou posteľou, balkón s posedením a priamym výhľadom na more.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Excelsior, Pesaro má recepciu s priestrannou halou a barom s presklenou stenou a výhľadom na more, jedáleň s typickou talianskou kuchyňou a vínnou kartou, lounge bar, veľká konferenčná miestnosť a niekoľko seminárnych miestností s vybavením. Garáž na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

SPA centrum - bazén, sauna, turecký kúpeľ, masáže, vírivka, množstvo wellness procedúr.
Vstup do bazénu a wellness zóny v cene, ostatné procedúry za poplatok na mieste.
Prenájom bicyklov.
Hotel zaradený do sekcie: Top wellness hotely

Rodina, deti

Dieťa do 5 rokov na prístelke zdarma (za stravu platba na mieste).

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • vstup do fitness a SPA Excelsior zóny
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • polpenzia
 • plná penzia
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie skrátené pobyty. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Excelsior, Pesaro

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Marche

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost