Hotel IMPERIAL SPORT ***

Pesaro / Marche / Taliansko

Náš tip
Pri pláži
Bazén
Wi-Fi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel s vynikajúcou polohou v pokojnom prostredí, blízko centra. Pláž priamo pred hotelom, bazén, animačné programy. Hotel vhodný pre stredne náročných klientov a rodiny s deťmi.

Poloha, dovolenka

Hotel Imperial Sport má jednu z najlepších polôh v rámci strediska Pesaro – v zóne s obmedzenou premávkou, mimo najrušnejšej zóny a priamo pri pláži len krátku prechádzku do historického centra Pesaro.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Pesaro.

Pláž, more

Piesočnatá pláž je priamo pred hotelom. Na pláži je detské ihrisko a ihrisko pre plážový volejbal.
Plážový servis (prenájom slnečníkov a ležadiel) za poplatok – v rámci poplatku „all inclusive“ – viď Extra.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, sušič na vlasy, osušky aj na pláž, sat TV, telefón, trezor, minibar, wifi pripojenie na internet zdarma. Izby majú rôzne typológie:
 • Izba Corallo – s výhľadom na more.
 • Izba Perla – má vybavenie ako izba Corallo, plus má navyše TV s LCD obrazovkou, klimatizáciu s individuálnym ovládaním, zdarma využívanie elekromobilu hotela (podľa aktuálnej dostupnosti, na vyžiadanie).
 • Izba Aquamarina – je vybavená ako Perla, navyše má LCD TV s 22´´ obrazovkou, DVD prehrávač, SKY GOLD kanály v termíne 01.06.-30.09., nápoje z minibaru zdarma, župan a papuče, využívanie sauny a internetového kútika zdarma, kôš s ovocím pri príchode.
 • Rodinné izby – pre 4-5 osôb nemajú balkón, ale majú panoramatický výhľad na more, pozostávajú z dvojlôžkovej izby so sat TV, telefón, trezor, minibar, Wi-Fi a menšiu izbu s 2 samostatnými lôžkami a TV (na vyžiadanie možné pridať menšiu detskú posteľ alebo detskú postieľku), 1 kúpeľňa.
 • Rodinné izby sú k dispozícii len v kategórii Aquamarina a Perla. Ceny v rodinných izbách na vyžiadanie.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu so sladkými jedlami aj šunkou a syrom, podávané vnútri aj na terase pri bazéne; hlavné jedlá (večere a pri doobjednaní plnej penzie aj obedy) sú podávané v panoramatickej reštaurácií na 1. poschodí s výhľadom na more; večere servírované s možnosťou výberu z menu. Podávajú sa cestoviny, mäso a ryby typické pre Taliansko a regionálnu kuchyňu, doplnené bufetom čerstvých šalátov a predjedál, denne domáce dezerty a pečivo.
Obedy formou bufetu, počas sezóny (15.06.-15.09.) mäsové a rybie barbecue.
Nápoje k jedlám možné objednať v rámci tzv. „all inclusive“ – viď „Extra“.
Tematické večery ako napr. bufet pri bazéne, plážová party, etnické či gala večere.
Menu pre deti a špeciálne diétne menu k dispozícii na vyžiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Imperial Sport, Pesaro má recepciu, reštauráciu, bar, terasu, výťah, kryté parkovisko za poplatok (20 miest).

Šport, relax, wellness

Vonkajší polo-olympijský bazén (25x12m) so slnečníkmi a ležadlami do vyčerpania kapacity zdarma, vodná gymnastika. Fitnes miestnosť, sauna, solárium.
Prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity zdarma, k dispozícii aj detské sedačky.
Na vyžiadanie možné zabezpečiť maséra na Meiso Shiatsu, Soku So Jutsu (masáž chodidiel) či Oki Do Yoga

Zábava, aktivity

Animačný program počas vysokej sezóny (cca 15.06.-15.09.) s dennými športovými aktivitami ako strečing, vodná gymnastika, športové turnaje, hry.

Rodina, deti

Dieťa do 1 roka zdarma, dieťa 1-2 roky platí na mieste paušálny poplatok. Detský bazén a ihrisko vedľa veľkého bazénu. Miniklub (cca 15.06.-15.09.) pre deti 4-11 rokov, pestrá herňa s hrami, priateľský dozor v herni.

Extra

Možnosť doobjednať tzv. „All Inclusive Imperial“, zahŕňa: privítací nápoj, 1 fľašu vody ku každému jedlu, 1 fľašu miestneho vína alebo nealko na každý deň, plážový servis – 2 ležadlá a 1 slnečník, okrem prvej línie pri mori, malá pozornosť pri príchode.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
 • za dieťa 1-2 roky € 20,00 / deň (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • plnú penziu € 54,00 / osoba / týždeň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • „All Inclusive Imperial“ € 208,00 / izba / týždeň v termíne 05.07.-31.08., € 177,00 / izba / týždeň v ostatných termínoch (viď „Extra“, na vyžiadanie, platba v CK)
 • kryté parkovacie miesto € 8,00 / deň (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí vo vysokej sezóne. Nástupný deň je štandardne sobota, iný na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Imperial Sport, Pesaro

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Marche

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost