NAUTILUS Family Hotel ****

Pesaro / Marche / Taliansko

Priamo na pláži
Light All Inclusive
Bazén
Wi-Fi
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Renovovaný hotel Nautilus priamo pri pláži v Pesaro s ponukou Light All Inclusive aj detským klubom...

Poloha

Nautilus Family hotel je ideálny pre rodiny s deťmi. Nachádza sa v obľúbenom prímorskom letovisku Pesaro, len asi 800m / pár minút chôdze od historického centra mesta. Obchody a reštaurácie v blízkosti. Pozostáva z novej 4* a renovovanej 3* časti.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Pesaro.

Pláž, more

Priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis - 1 slnečník a 2 kreslá na pláži od 4.radu od mora na izbu v cene.

Izby, apartmány

Nautilus Family hotel má celkom 96 izieb. Všetky izby sú klimatizované (autonómne), majú balkón, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV s plochou obrazovkou, sat a Sky príjem, telefón, trezor, minibar (konzumácie za poplatok na mieste), Wi-Fi pripojenie na internet.
 • Classic izby kategórie 3* – nachádzajú sa v hoteli Nautilus, prepojené so spoločnými priestormi a kompletne renovované na nový koncept hotela. Izby dvojlôžkové s možnosťou 1 prístelky.
 • Superior izby kategórie 4* – sa nachádzajú v novovybudovanej časti a sú zariadené v súčasnom štýle. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, pri 2 poschodová posteľ. Väčšina izieb má aspoň čiastočný výhľad na more.
 • Rodinné izby – s malou obývacou miestnosťou sú ideálne pre rodiny (4-5 lôžok), na vyžiadanie.

Stravovanie

Light all inclusive v cene:
 • raňajky formou bufetu, 3-chodové servírované (prípadne bufetové) obedy a večere s možnosťou výberu z menu (mäso, ryby, vegetariánske), bohatý bufet zeleniny, príloha, ovocie a domáce dezerty
 • drink na privítanie
 • otvorený bar – čapované nealko nápoje v čase 8,00-23,00h
 • občerstvenie v čase 11,30-12,30 a 16,30-17,30
 • čaj v čase 16,30-17,30
Možnosť doplatku za „Hard all inclusive“ - v čase 11,00 – 23,00 hod k dispozícii miestne víno, pivo, espresso a americká káva, čaj, 3 druhy talianskych destilátov a nealkoholických nápojov z automatu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Nautilus Family Hotel, Pesaro má recepciu s 24 hodinovou službou, priestrannú halu, trezor na recepcii, klimatizovanú jedáleň s výhľadom na more, americký bar, TV miestnosť, čitáreň, internetový kútik, Wi-Fi, konferenčné priestory, vonkajšie parkovisko. Za poplatok podzemná garáž.

Šport, relax, wellness

Bazén s 2 rôznymi hĺbkami s vyvýšeným pódiom na zábavné programy.
Detské ihrisko s drevenými preliezkami.

Zábava, aktivity

Tanečné večery, tématické večery, počas dňa ľahké animačné aktivity pre deti aj dospelých.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov zdarma, v termíne do 04.06. a od 10.09. jedno dieťa do 14r. zdarma.
Miniklub - program a animácie pre deti, herňa a detské ihrisko, v cene klubovej karty.
Detská miestnosť – pre deti do 2 rokov: vybavený kuchynský kútik s ohrievačom na fľaše, vysoká detská stolička, prebaľovacie pulty a kočíky k dispozícii. Za poplatok strava a opatrovanie detí.

Klubová karta

Za povinný poplatok na mieste zahŕňa: zábavné programy pre dospelých aj deti, miniklub, detskú herňu a detské ihrisko, tematické a hudobné večery (podľa aktuálneho programu), Wi-Fi v celom hotely, využívanie bazénu so slnečníkmi a ležadlami, plážovými osuškami, používanie bicyklov do vyčerpania kapacity.

Extra

Iba malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok. Nie je povolený pohyb v spoločných priestoroch ani vstup na pláž. Obmedzená kapacita. Tzv. balíček Pet+ zahŕňa: hygienický balíček pri príjazde, malú misku, vyhradený kútik pri reštaurácii (nie pri bazéne), vonkajšia zóna pre zvieratá.
Sprevádzané výlety na požiadanie za poplatok na recepcii.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii. Letisko Rimini je vzdialené asi 35km, letisko Ancona 57km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s light all inclusive
 • plážový servis
 • využívanie bazénu
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
 • klubová karta € 7 /dospelý, € 5 /dieťa 3-12r. /deň, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • za zviera € 15 /deň + € 40,00 za záverečné upratovanie (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • garáž € 10,00-25 / auto / deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Nautilus Family Hotel, Pesaro

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Marche

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost