Hotel GALASSIA ****

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Priamo pri pláži
Plážový servis
Bazén
Wifi
Parkovisko
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Kompletne zrenovovaný hotel priamo na pláži, bazén, detský bazén, parkovisko, plážový servis.

Poloha

Hotel Galassia sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 250 m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavnej promenády, obchody a reštaurácie 50m.

Pláž, more

Priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. K dispozícii je plážový servis - 2 ležadlá a 1 slnečník na izbu - zdarma od mája do septembra.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek a suity majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, sat TV, klimatizáciu, trezor, minibar, balkón a väčšinou bočný výhľad na more. Izby s priamym výhľadom na more za príplatok. Wifi v izbách zdarma.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu a 4-chodové večere s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov a predjedál. Možnosť doobjednať plnú penziu - obedy formou bufetu. Drink na privítanie v nedeľu. V piatok večer bufet dezertov na terase pri bazéne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Galassia, Lido di Jesolo má recepciu, reštauráciu orientovanú na more, bar, terasu s obsluhou, 2 výťahy, lobby, parkovacie miesto ku každej izbe zdarma. Wifi pripojenie na internet v spoločných priestoroch zdarma.

Šport, relax, wellness

Veľký vonkajší bazén a bazén pre deti, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, bar pri bazéne. Požičiavanie bicyklov. Nové wellness centrum so saunou, tureckým kúpeľom a ponukou masáží.
Vodný park Carobe Bay (Aqualandia) len 1.000m, mini golf 300m, motokáry 1200m.

Zábava, aktivity

Počas letnej sezóny cca 10.06.-10.09. rôzne hudobné večery, aktivity a animácie podľa aktuálneho programu.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma, detská postieľka na požiadanie za poplatok. Detský bazén, detské ihrisko na pláži.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie vopred, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • klimatizáciu
 • plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá /izba)
 • využívanie bazénu a ležadiel pri bazéne
 • wifi v izbách a spoločných priestoroch
 • parkovacie miesto
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • využívanie wellness centra, masáže
 • poplatok za domáce zviera
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí od 01.07.-01.09., inak 5, resp. 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 13,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Hotel Galassia a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Lido di Jesolo.

Dobrý den,vážená paní B. a spol., děkujeme, že jsme díky Vám měli opět krásnou dovolenou. Hotel Galasia je bezva.

S pozdravem František K. s rodinou, August 2018

Krásny deň prajem, Aj tento rok sme boli veľmi spokojní s dovolenkou v hoteli Galassia. Nie je čo vytknúť. Tuším sa tam zmenil majiteľ, ale na kvalite služieb to nebolo poznať. Užili sme si pekný výhľad, viac ležadlá pri bazéne ako na pláži :D, ale dietko bolo spokojné tak je všetko v poriadku. Veľmi pekne ďakujeme.

Renáta H., August 2018

Dobrý deň,
ďakujeme za skvelú dovolenku. Hotel má vynikajúcu polohu pri pláži, čo je mimoriadne výhodné s malým dieťaťom a babinkou :).
Detský bazén učaroval hlavne dcérke a tak sme tam trávili viac času ako by som chcela, ale je to aj veľká výhoda stále tam chodí čašník a môžete "drinkovať".
Hlavná ulica je blízučko - len o jednu ulicu ďalej, a zároveň dosť ďaleko aby to večer nerušilo. Tiež je v pešom dosahu Aqualandia.
Strava uspokojivá, skôr priemerná ale k dispozícii šalátový a predjedlový bufet, výber z menu, ovocie, koláčik alebo zmrzlina. Hladní sme teda naozaj neboli.
Aj keď rada mením ubytovanie, zatiaľ vyhráva tento hotel a vyzerá to, že sa sem ešte vrátime :)

Prajem veľa spokojných klientov

Renáta H., August 2017

Mapa

mapa Hotel Galassia, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost