Ischgl

Reny Travel - riešenia pre vaše lyžovačky

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Lyžovanie Ischgl

Lyžiarska Silvreta Arena s 238 km zjazdoviek a 41 lanovkami sa rozprestiera medzi rakúskym Ischgl a švajčiarskym Samnaun. Lyžovanie Ischgl sa zameriava na komfort, luxus, špičkové ski-technológie a hlavne bujarú après-ski zábavu. V tejto kategórii je Ischgl trendotvorným strediskom v Alpách už niekoľko rokov. V zábave si Ischgl drží pozície napriek silným hráčom akými sú Sölden, Mayrhofen, Saalbach a pod. Jedno z najväčších stredísk v Rakúsku považuje bezchybnosť lyžiarskych tratí a lanoviek za samozrejmosť. K tomu pridáva na každý termín lákavé podujatie. Vrcholy sezóny zdobia koncerty svetových hviezd, stačí nazrieť do kalendára eventov 2016 a môžte zažiť Anastaciu, alebo Zucchera. V minulosti už v Ischgl koncertovali Robbie Williams, Rihanna, Elton John, Mariah Carey, Katy Perry, Deep Purple...

rating 4.5
4.5/5

Lyžiarske stredisko Ischgl

Lyžiarske stredisko Ischgl získava stále väčší záujem u zahraničnej klientely. Ľudia chtiví zábavy sa sem valia z celého sveta. Často je dôvodom návštevy kvalitná hudba a odviazané radovánky, avšak stále je prevládajúcim programom lyžovanie. Aspoň počas dňa. Zjazdovky v Ischgl sú výborne pripravené, medzinárodné švajčiarsko-rakúske prepojenie svahov a lanoviek patrí k najväčším v Alpách. Prevládajú stredne náročné trate (60%), ale na svoje si prídu aj majstri lyží či úplní začiatočníci. Do lyžiarskej arény vedú z mesta Ischgl tri paralelné vysokokapacitné lanovky do oblasti zvanej Idalp. Tam sa začína zábava na snehu, z Idalpu vedú lanovky na všetky svetové strany. Okrem upravených zjazdoviek sú k dispozícii početné terény pre freeride a skitour. Kreatívna mládež sa môže realizovať v Jeep snowparku svetovej triedy, kde nájde všetky potrebné prvky pre freestyle. Obstacle Freestyle Board Park je alternatívou na švajčiarskej strane strediska. Pre všetkých sú k dispozícii lyžiarski inštruktori, ktorí vyladia vaše lyžiarske zručnosti v carvingu aj hlbokom snehu.

Fotogaléria

Skimapa

Technické parametre

Nadmorská výška: 1.377 - 2.872 m n.m.
Sezóna: november - máj
Zjazdovky: ľahké 47 km, stredné 142 km, ťažké 49 km
Zjazdovky celkom: 238 km
Lanovky a vleky: vleky 9, sedačky 25, kabínky 7
Lanovky a vleky: celkom 41
Prepravná kapacita: (88.000 os./hod.)
Záruka snehu: 95% (snežné delá)
Top hodnotenie: après-ski (5*), lyžovanie (5*), skipas (5*)
Vzdialenosť z Bratislavy: 660 km
Destinácia: Lyžovanie Rakúsko / Tirolsko

Viac na: Lyžovanie-alpy.sk -› lyžovanie Ischgl

Milovníci zimnej zábavy, začiatočníci aj pokročilí lyžiari a snowboardisti prichádzajú do Ischgl lyžovať a zabávať sa od konca novembra do začiatku mája. Peňaženky prinášajú plné, aby tu mohli utratiť množstvo paňazí. Príležitosti číhajú všade, stredisko je známym pojmom vo svete zábavy. Ischgl propaguje heslo: "relaxuj ak môžeš". Preto tu rozhodne nehľadajte relax, pokoj a odpočinok. Za tým sa do Ischglu nejazdí. Ischgl to je ruch zábava a akcia v každom okamihu. Kto sa chce popri zábave aj lyžovať, má k dispozícii dostatok perfektne upravených svahov, alebo možností na freeride. Ľahko prístupné svahy s prašanom sú v okrajových častiach strediska Silvretta Arena.

Lyžovanie Rakúsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost