Lungau

Reny Travel - riešenia pre vaše lyžovačky

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Lyžovanie Lungau

Na rozhraní Korutánska a Salzburgska sa blízko seba nachádza niekoľko príjemných lyžiarskych stredísk, ktoré sú dostupné na spoločný skipas Ski-Lungau. Celkom 32 lanoviek a 150 km zjazdoviek nájdete v strediskách Katschberg-Aineck (70 km), Grosseck-Speiereck (50 km) a Fanningberg (30 km). Strediská sú navzájom prepojené skibusmi, ktoré premávajú v cene lyžiarskeho lístka. Ak dostanete počas zimnej dovolenky chuť na zmenu už známych zjazdoviek, máte možnosť odskočiť do vedľajšieho strediska a zoznámiť sa s jeho lyžiarskou ponukou. K dispozícii sú zjazdovky všetkých obtiažností, večerné lyžovanie pri umelom osvetlení, sánkarská dráha, bežecké stopy pre zdatných aj rekreačných bežkárov, dostatok voľných terénov pre freeride, lyžiarske školy, požičovne výstroja, tréningové lyžiarske centrá a dráhy.

rating 4.0
4.0/5

Lyžiarska oblasť Lungau

Prázdninový región Lungau ponúka spústu možností ako tráviť zimnú dovolenku. Hlavným zimným lákadlom je lyžovanie a snowboarding s ponukou 150 kilometrov upravovaných zjazdoviek a množstvom voľných terénov pre freeride. Tu si užije každý milovník lyžovačky. Podobný rozsah zábavy má Lungau pre bežky - celková dĺžka stôp 150 km, desiatky idylických trás pre vysokohorské skitour, nerušené zimné trasy pre pešiu turistiku a túry na snežniciach, sánkarské dráhy. So skipasom Ski-Lungau máte prístup do troch lyžiarskych stredísk Grosseck- Speiereck, Katschberg-Aineck a Fanningberg. Jednotlivé strediská sa nachádzajú od seba do 5 km a sú dostupné ekologickými skibusmi, ktoré premávajú zdrama, resp. v cene platného skipasu. Komu by sa málilo 150 km lyžovačky v Ski-Lungau, môže si za mierny príplatok zakúpiť ešte rozsiahlejší skipas - Lungo, ktorý umožňuje okrem spomínaných stredísk prístup na lanovky a zjazdovky neďalekého top-ski strediska Obertauern. Vzdialenosť z Mauterndorfu do Obertauernu je približne 15 km a premáva tu skibus (v cene skipasu Lungo). Pribudne tým ďalších 100km zjazdoviek v prvotriednej kvalite, nad ktorými premáva 26 lanoviek, snowpark, osvetlená zjazdovka a množstvo zimnej zábavy.

Fotogaléria

Skimapa

Skipas

Cenník skipas SkiLungau platný v strediskách Grosseck-Speiereck, Katschberg-Aineck, Fanningberg a tiež v malých strediskách Lessach, Zederhaus a Schönfeld ALEBO Cenník skipas Lungo platný navyše aj v Obertauern

Lyžovanie Rakúsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost