Rakúsko dovolenka v Alpách

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Rakúsko

Susedné Rakúsko ponúka množstvo príležitostí pre dovolenku. Patrí k turisticky najatraktívnejším a najnavštevovanejším krajinám v Európe. Táto alpská krajina dominuje v oblasti dovolenka na horách. V zime sú to najmä lyžovačky, ktoré poskytujú prvotriedne lyžiarske strediská ako Schladming, Sölden, Mayrhoffen, Saalbach, Kitzbühel, Obertauern a desiatky ďalších. Leto v rakúskych Alpách ponúka turistiku pešo i na bicykli. Početné jazerá v malebnom horskom prostredí sú ďalším významným turistickým fenoménom Rakúska. Nádherné panorámy, zdravá príroda, čistý vzduch, ale aj chutné a bohaté jedlo, lákajú milovníkov aktívnej dovolenky a zdravého životného štýlu.

Hlavné mesto Viedeň

Dovolenka Rakúsko to sú predovšetkým Alpy a lyžovanie v zime, alebo turistika a cyklistika v lete. Hlavné mesto Viedeň je tretím významným prvkom v rakúskom cestovnom ruchu. Viedeň poskytne zaujímavý program celoročne, významným argumentom pre návštevu Viedne je dobrá dostupnosť (nachádza sa iba 80 km od Bratislavy). Je tak ideálnou jednodňovou destináciou. Vydajte sa na poznávanie histórie, umenia a kultúry. Určite ochutnajte viedenský rezeň, viedeňskú kávu a viedeňský valčík.

Odporúčanie

Dovolenka Rakúsko - pobyty na horách pre aktívnych, lyžovačky, turistika, cyklo-turistika, alpinizmus, adrenalín. Dovolenka vo Viedni uspokojí priaznivcov histórie, kultúry, umenia, zábavy a spoločenského diania. Ak milujete vodu a kúpanie, nájdete zaujímavé príležitosti pri rakúskych jazerách. Rakúska gastronómia je charakteristická sedliackymi špecialitami a výdatnosťou. V množstve jedla (veľkosti porcií) sa podobá našej slovenskej. Miestne vína a destiláty sa taktiež oplatí ochutnať. Alpy sú ideálne prostredie pre ozdravné pobyty a wellness. Dovolenka pre zdravie zahŕňa masáže, termálne kúpele, dýchanie, detoxikáciu. Rakúsko je dejiskom mnohých zimných svetových športových podujatí (svetový pohár, majstrovstvá sveta a pod.), ktoré lákajú fanúšikov alpského lyžovania, behu na lyžiach i podujatí na skokanských mostíkoch.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost