Lyžovanie zimná dovolenka

Zimná dovolenka
telefon: 02-54640661, 02-54640662  telef. 02-54640661
fax: 02-54640663  fax. 02-54640663
 e-mail  mail. info@reny.sk
Skype telefon  telef. skype
ICQ kontakt  icq. # 353313915
Navigácia: Lyžovanie

Pre väčšinu milovníkov zimných športov je zimná dovolenka už samozrejmosťou. Podobne ako v lete pravidelne jazdíme leňošiť k moru, alebo sa aktivizovať do hôr, či na bicykel, v zime sa s radosťou nechávame navnadiť najrozšírenejšiemu rekreačnému športu, ktorým je lyžovanie. Dobrá lyžovačka osvieži ducha, posilní telo, doplní energiu, napriek tomu, že dokáže byť aj poriadne namáhavá. Obyčajný pobyt na horách na čerstvom vzduchu dá väčšine poriadne "do tela". Šup na to, najlepšia zimná dovolenka je lyžovanie:

lyžovanie Taliansko

Lyžovanie TALIANSKO

- Dolomiti najvyhľadávanejšie lyžiarske strediská v Alpách. Perfektne upravené lyžiarske svahy patria k špičke nielen v Taliansku, lyžovanie vhodné pre milovníkov ľahkej lyžovačky aj hľadačov extrémov. Lyžovanie Taliansko pre pokročilých aj začiatočníkov, slnkom zaliate zjazdovky, priateľská atmosféra, zimná dovolenka pre rodiny.
Arabba, Cortina, Madonna Campiglio »
lyžovanie Rakúsko

Lyžovanie RAKÚSKO

- významná lyžiarska veľmoc, zimná dovolenka v Rakúsku je extrovným lyžiarskym zážitkom. Rakúsko má ideálne terény, perfektne upravené lyžiarske trate, moderné prepravné zariadenia, vleky a lanovky bez čakania v radoch. Lyžovačka v Rakúsku dáva svetoznáme lyžiarske strediská, zjazdovky, pre náročné i začiatočnícke lyže.
Zillertal, Kitzbühel, Saalbach, Kaprun, »
lyžovanie Švajčiarsko

Lyžovanie ŠVAJČIARSKO

- medzi švajčiarskymi alpskými velikánmi dominujú 5-hviezdové lyžiar strediská, lyžovačky, kde nájdete všetko, po čom lyžiarovo srdce zatúži. Náročné dobre upravené zjazdovky, kvalitné ubytovanie masáže, požičovne lyží, lyžiarska škola pre deti aj dospelých. Zimná dovolenka a najlepšie lyžovačky pre náročných milovníkov hôr.
Saastal, Davos, St. Moritz, ... »
lyžovanie Francúzsko

Lyžovanie FRANCÚZSKO

- lyžiar strediská pod velikánom Mont Blanc (4.810 m - Alpy), perfektne upravené trate všetkých obtiažností pre lyže profesionálov ale aj menej zdatných lyžiarov, prepojenie - svetoznáme talianske stredisko Courmayeur, švajčiarske Verbier. Obrie strediská, najlepšie lyžovačky a nádherná zimná dovolenka lyžovanie Alpy.
Chamonix, Meribel, Val d´Isere, ... »
lyžovanie Slovensko

Lyžovanie SLOVENSKO

- Nízke a Vysoké Tatry ponúkajú takmer 900 km upravené zjazdové trate vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov, voľné terény vyhľadávajú predovšetkým milovníci freeride ( powder ski) a skialpinisti, snowboard. Prevažuje domáca klientela, ktorú dopĺňajú lyžiari z okolitých, východných krajín. Dobré ceny, dobré služby.
Čertovica, Vrátna, Chopok, ... »
lyžovanie Nemecko

Lyžovanie NEMECKO

niekoľko desiatok nemeckých lyžiarskych stredísk ponúka stredne náročné a ľahké zjazdovky, nespočet bežeckej stopy, zábavu na snehu, sánkovanie. Lyžovanie Nemecko je výhodná zimná rodinná dovolenka. Lyžovačka v Garmisch Partenkirchen je čerešničkou pre zdatných lyžiarov. Nemecko je priaznivý pomer cena / výkon.
Jenner, Garmisch, Sudelfeld, ... »
lyžiarske strediskályžiarske strediská

Lyžiarske strediská

- Ponuka lyžovačiek od cestovnej kancelárie Reny Travel, obsahuje top lyžiar oblasti v Európe, pestrý výber pre zdatných aj začínajúcich lyžiarov, majetných i ekonomicky uvažujúcich dovolenkárov. Záleží na vás, akú náročnosť lyžovačky si zvolíte a koľko prostriedkov na svoju zimnú dovolenku vyčleníte. Na výber sú Alpy rakúske, francúzske, švajčiarske, talianske, Vysoké, Nízke Tatry, v ponuke nájdete top 200 - lyžiarske strediská na Slovensku


© 2008 Reny - Lyžovanie zimná dovolenka
 
lyžování skiing