Lyžiarske strediská

telefon: 02-54640661, 02-54640662  telef. 02-54640661
fax: 02-54640663  fax. 02-54640663
 e-mail  mail. info@reny.sk
Skype telefon  telef. skype
ICQ kontakt  icq. # 353313915
Navigácia: Lyžovanie > Lyžiarske strediská

 
Lyžiarske strediská - pátrajúc po atraktívnych lokalitách pre zimné dovolenky sme navštívili a prelyžovali množstvo zaujímavých zimných destinácií. Do katalógu pre zimnú sezónu 2009 sme zaradili najlepšie lyžiarske strediská v Európe. Ponuka lyžovačiek je naozaj pestrá, iba si správne a včas vybrať a môžete sa tešiť na zážitky, ktoré vám prinesie vaša tohoročná zimná dovolenka na horách. Pre svoje lyžiarske túžby máte na výber francúzske, švajčiarske a rakúske Alpy, talianske Dolomiti, slovenské Tatry. Vyše 500 špičkových lyžiarskych stredísk vo Francúzsku, Rakúsku, Taliansku, Švajčiarsku, Nemecku a na Slovensku.
lyžiarske strediská Rakúsko Lyžiarske strediská Rakúsko - pre najbližšiu lyžiarsku sezónu sme zaradili do ponuky najlepšie lyžiarske strediská v Rakúsku. Možnosti sú pestré, záleží len na tom, ako ďaleko chcete cestovať, koľko prostriedkov môžete na svojho koníčka lyžovanie venovať, aké množstvo zjazdoviek potrebujete na dokonalú zábavu na lyžiarskych svahoch. Na výber máte menšie rodinné strediská, športové areály, ľadovce, obrie rezorty so stovkami km tratí pre začiatočníkov, pokročilých i majstrov oblúka.
lyžiarske strediská v Taliansku Lyžiarske strediská Taliansko - veľmoc v lyžovaní disponuje stovkami kvalitných rezortov, vybrať najlepšie lyžiarske strediská v Taliansku vôbec nie je jednoduché. Tie najvyhľadávanejšie z nich obklopujú nádherné Dolomiti. Každý, kto vyskúšal klasiku v podaní Cortina Ampezzo, Arabba či Alta Badia a má pocit, že spoznal skvelý taliansky manchester, bude určite prekvapený talianskou verziou lyžovačky v Aosta Valle. Lyžiarske strediská Courmayeur, Gressoney prezentujú štvortisícové Alpy.
lyžiarske strediská Švajčiarsko Lyžiarske strediská Švajčiarsko - bolo nesmiernou radosťou pracovať na prípravách zimného katalógu vo Švajčiarsku. Zažiť najlepšie lyžiarske strediská Švajčiarska je snom každého milovníka lyžovačky. Výhľadov na monumentálny výtvor prírody Matterhorn sa nedá nasýtiť. Snobský Davos, adrenalínový Verbier, exkluzívny St. Moritz, kúzelný Wengen či dynamický Adelboden? Ťažká voľba. Možno dajte prednosť deťom a vyskúšajte rodinnú Arosu spojenú lanovkami so športovým Lenzerheide.
lyžiarske strediská Francúzsko Lyžiarske strediská Francúzsko - naši pracovníci zaradili do lyžiarskej ponuky tie najlepšie lyžiarske strediská vo Francúzsku. Ich spoločnou charakteristikou je veľké množstvo lyžiarskych tratí, vysoká nadmorská výška, ubytovanie priamo na svahoch. Na jeden skipas máte k dispozícii stovky kilometrov zjazdoviek na obrovskej rozohe, lyžiarske strediská sa nachádzajú vysoko v Alpách, majú teda dobré snehové podmienky. Pre ubytovanie vo Francúzsku platí zásada: pred hotelom zapni lyže a lyžuj.
lyžiarske strediská Slovensko Lyžiarske strediská Slovensko - lyžovačka na Slovensku od RenyTravel zahŕňa známe lyžiarske strediská na Slovensku. Malá krajina a malebné hory ponúkajú malé a útulné podmienky pre lyžovanie. Desiatka km zjazdoviek je pre väčšinu prevádzkovateľov vysnívanou hranicou, ale ostatnými službami sa približujú veľkému svetu lyžovania. Nech už sa nachádzate v ktorejkoľvek kopcovitej časti Slovenska, určite si tam dobre zalyžujete, v niektorom z vyše 100 lyžiarskych stredísk Slovenska.
lyžiarske strediská Nemecko Lyžiarske strediská Nemecko - príjemné prostredie pre trávenie zimnej dovolenky na horách poskytujú lyžiarske strediská v Nemecku. Najlepšie z nich sa nachádzajú na juhu krajiny, kam siaha okraj alpského masívu. Rodinná zimná dovolenka je tradíciou nemeckých stredísk. Mierne svahy vyhovujú najmenším, účelné ubytovanie, rodinné ceny, pár kilometrov náročných zjazdoviek pre športovo založených rodičov, opatrovanie detí a recept na zimné prázdniny či rodinnú lyžovačku je dokonalý.
najlepšie lyžiarske strediská Najlepšie lyžiarske strediská - príjemné prostredie pre trávenie zimnej dovolenky na horách poskytujú lyžiarske strediská v Nemecku. Najlepšie z nich sa nachádzajú na juhu krajiny, kam siaha okraj alpského masívu. Rodinná zimná dovolenka je tradíciou nemeckých stredísk. Mierne svahy vyhovujú najmenším, účelné ubytovanie, rodinné ceny, pár kilometrov náročných zjazdoviek pre športovo založených rodičov, opatrovanie detí a recept na zimné prázdniny či rodinnú lyžovačku je dokonalý.Zimná dovolenka - lyžovanie - lyžiarske strediská
© 2009 Reny Travel
lyžování skiing